Русский Выберите язык  Выберите язык

Партія Наталії Королевської Україна — Вперед!

Раніше партія мала назву Українська соціал-демократична партія, (колишнє найменування носила з 1996 р.).

9 лютого 2001 УСДП разом з «Батьківщиною» та іншими партіями підписала декларацію про створення виборчого блоку демократичної опозиції «Форум національного порятунку». 22 грудня 2001 з'їзд УСДП ухвалив рішення про участь партії в парламентських виборах у складі Блоку Юлії Тимошенко.

26 листопада 2005 було підписано політичну угоду про створення виборчого блоку партій «Батьківщина» і УСДП - «Блоку Юлії Тимошенко».

11 квітня 2007 з'їзд УСДП ухвалив рішення створити разом з «Батьківщиною» і партією «Реформи і порядок» виборчий блок партій - «Блок Юлії Тимошенко» для участі в дострокових парламентських виборах.

23 грудня 2011 лідером партії стала Наталія Королевська.

14 березня 2012 лідер партії Королевська була виключена з фракції «Блок Юлії Тимошенко -" Батьківщина "» у Верховній Раді.

Народний депутат від БЮТ Андрій Сенченко заявив: «УСДП, починаючи з місцевих виборів 2010 року, діє явно за вказівкою Банкової і тому фактично не є нашим політичним союзником на виборах».

В той же день партія заявила на своєму офіційному сайті: «Ми глибоко обурені і шоковані зрадою з боку керівництва фракції" БЮТ-Батьківщина "». Через цих подій партія також покинула Комітет опору диктатурі, але Королевська запевнила, що партія як і раніше знаходиться «в опозиції до нинішнього режиму - режиму Януковича».

15 березня 2012 Українська соціал-демократична партія була виключена з Блоку Юлії Тимошенко за звинуваченням у «співпраці з адміністрацією президента і правлячим режимом».

22 березня 2012 на партійному з'їзді партія була перейменована в «Партію Наталії Королевської" України - Вперед! "».

Партія заявила про намір брати участь у парламентських виборах 2012 року.

 

Автор: admin от 16.04.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X