Русский Выберите язык  Выберите язык

Павличко: Королевська - проект Партії регіонів

Український поет, громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко спростував будь-які зв'язки з партією Наталії Королевської, висловивши незадоволення її політичною діяльністю.

«Коли ви були членом партії «Батьківщина», ви висунули Юлію Тимошенко на Нобелівську премію миру. Я дізнався про це і хотів вам допомогти в цьому. Я поїхав з вами до Брюсселя, щоб там, перед членами Європейського парламенту, виступити з аргументацією на підтримку кандидатури Тимошенко на Нобелівську премію миру. Я це зробив », - написав Павличко в листі до лідера партії" України - вперед ", текст якого є у розпорядженні LB.ua.

«Але ніякого нашої співпраці у мене з вами не могло бути і не буде, тому що, проаналізувавши установчий з'їзд вашої партії, де жодного слова не було сказано на захист української мови, як єдиної державної мови в Україні, де взагалі йшла порожня балаканина про якийсь молодий політичній силі, я зрозумів, що ваша партія профінансована владними структурами, є проектом Партії регіонів », - заявив Павличко.

На його думку, Королівська покликана Президентом до боротьби з опозиційними силами, на чолі яких стоїть Тимошенко і Яценюк.

«Ваше завдання полягає в тому, щоб зібрати трохи голосів від недосвідчених громадян, але кожен голос, який буде відданий за вашу партію, - це ніж в спину справжнім опозиційним силам», - зазначив Павличко.

 

Источник: <a href="http://lb.ua/news/2012/07/26/162661_pavlichko_korolevskaya_proekt.html">http://lb.ua/news/2012/07/26/162661_pavlichko_korolevskaya_proekt.html</a>

 

Автор: admin от 26.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X