Русский Выберите язык  Выберите язык

Експерт побачив у висуванні Мартинюка по мажоритарці внутрішньопартійний конфлікт, а комуніст Царьков - впевненість і високий рейтинг

Після звістки про висунення віце Адама Мартинюка по мажоритарці, експерт заявив про внутрішній конфлікт в КПУ, а нардеп Євген Царьков - про високий в рейтингу віце-спікера в Західній Україні ...
 
«Думаю, що Мартинюк на посади першого віце-спікера комфортно себе почуває, і він збереже свою посаду. Ми ж бачимо, що парламент перетворився в слухняну машину, яка штампує рішення Банкової, і Мартинюк бере в цьому безпосередню участь. Не буде Литвина, значить - підпише Мартинюк. Він завжди на підхваті », - заявив у коментарі для «Цензор.НЕТ» політолог, професор кафедри політології НаУКМА, автор роботи «Українські ліві: між ленінізмом і соціал-демократією» Олексій Гарань.

У той же час, експерт висловив своє здивування висуненням віце-спікера по мажоритарному округу: «Для мене це, чесно кажучи, загадка. Мені складно зрозуміти, чому вони кинули Мартинюка на мажоритарку в Західній Україні в той час, як сам Адам Іванович виступає за підписання цього мовного закону (цілком можливо, що саме він буде підписувати цей закон). Можливо тут є внутрішній конфлікт ».

«Звичайно, тут (о КПУ, - ред.) Є внутрішня конкуренція і ми розуміємо, що в будь-якій нормальній партії керівники, при яких підтримка скоротилася з 25 до 4-5%, мають піти у відставку, їх потрібно міняти. Тобто, зрозуміло, що і для самої партії той же Симоненко, той же Мартинюк, при яких настільки впала підтримка партії, повинні були б піти, але вони залишаються. У комуністів свіжої крові практично немає і вона перетворилася на інструмент обслуговування комуністичної еліти », - підсумував пан Гарань.

У той же час, як заявив в коментарі для «Цензор.НЕТ» нардеп від КПУ, голова Одеського обкому, Євген Царьков *, вся справа не у внутрішньому конфлікті, а у впевненості Адама Мартинюка у власному авторитеті та підтримці виборців округу: «В окрузі , який курирує Адам Іванович, у нього не менше 20% підтримки виборців. І це Волинь! У мене є родичі на Волині і в самому Луцьку, так вони кажуть: «Ось, ми Адама поважаємо». Тому я впевнений, що він по мажоритарці пройде. У нього там величезний авторитет. Коли він іде по вулиці, з ним все люди вітаються. Його всі поважають. І це при тому, що, як ви розумієте, там абсолютно різні електоральні уподобання. У нього рейтинг великий, але він його не купував, а сам створив роками - і справами, і допомогою в своєму окрузі ».

При цьому, Євген Царьков виступає проти того, щоб лідери партії йшли по мажоритарних округах із-за великих навантажень і відволікання від основних функцій. Крім того, політик розкритикував і змішану систему виборів, тому що вважає, що ніяких поліпшень вона не привнесе.

 

Автор: admin от 25.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X