Русский Выберите язык  Выберите язык

Томенко сподівається, що вибори 2012 остаточно поховають Ющенка-політика

Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко прогнозує, що Комуністична партія набере на парламентських виборах 6-7%, а політична сила Віктора Ющенка — не більше 1%.

За повідомленням gazeta.ua про це політик заявив в ефірі "5 каналу".

"Комуністи, на жаль, пройдуть. Вони наберуть 6 - 7%. Адже "регіонали" у східних та південних базових округах тотально втрачають підтримку. Виборці за них вже не будуть голосувати, а за нас ще не голосуватимуть. От і виходить, що комуністи тут їм найближчі", - пояснив Томенко.

Разом з тим, говорячи про парламентські перспективи екс-президента і голови партії "Наша Україна" Віктора Ющенка, нардеп зазначив: "Якби Ющенко присвятив 25 годин свого життя після президентських виборів громадській і культурологічній роботі, про яку він завжди багато говорив, але мало робив, можливо, певна його реабілітація й відбулась би".

"Але ж невідомо, чим він займався останні 2,5 роки. Оцей блок, який він буде очолювати, здобуде в межах статистичної похибки 0,2% - 1%. Тому це стане його остаточним похороном як політика", - вважає Томенко.

 

Автор: admin от 25.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X