Русский Выберите язык  Выберите язык

Влада перешкоджає опозиції зустрічатися з людьми

Представники місцевої влади і Партії регіонів намагалися перешкодити зустрічам народного депутата фракції «БЮТ-Батьківщина» Остапа Семерака з виборцями та журналістами у Тернополі та на Рівненщині. 

Так, на прес-конференції парламентарія у Тернополі журналісти повідомили, що їхнім колегам з державних ЗМІ була дана вказівка не приходити на прес-конференцію опозиціонера.

У місті Костополі Рівненської області опозиції в останній момент відмовили в оренді зали районного Будинку культури, де була запланована зустріч Остапа Семерака з виборцями. Всупереч попередній домовленості, залу несподівано віддали в оренду благодійному фонду Партії регіонів.

У результаті народний депутат був змушений проводити зустріч на вулиці, а «регіонали» залишили Будинок культури незабаром після її початку.

Також було зірвано зустріч Остапа Семерака з мешканцями села Зоря Рівненського району. Спочатку за оренду місцевого Будинку культури виставили завищену ціну, а коли районний штаб Об’єднаної опозиції погодився її оплатити, було повідомлено, що будівлю несподівано затопило.

«Подібні «теплі» зустрічі влада зараз влаштовує народним депутатам з опозиції у різних регіонах України. Всі ці намагання затулити нам рота свідчать про одне: вони нас бояться, бо ми є реальною загрозою для їхнього подальшого ситого існування й паразитування на тілі країни», – зазначив Остап Семерак.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 21.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X