Русский Выберите язык  Выберите язык

Герега звернулася з клопотанням до Верховної Ради щодо призначення позачергових виборів Київського мера

19 липня 2012 року відповідно до частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» заступник міського голови – секретар Київради Галина Герега звернулася з клопотанням до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів Київського міського голови.

Питання про складання Леонідом Черновецьким повноважень міського голови було розглянуто на сесії Київської міської ради 12 липня 2012 року.
Рішенням Київської міської ради від 12.07.2012 № 649/7986 «Про дострокове припинення повноважень Київського міського голови Черновецького Л.М.» взято до відома факт дострокового припинення повноважень Київського міського голови Черновецького Леоніда Михайловича у зв’язку з його зверненням з особистою заявою до Київської міської ради про складання ним повноважень Київського міського голови.
Частиною 2 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що у разі звільнення з посади міського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень, повноваження міського голови здійснює секретар міської ради.
Галина Герега зазначила, що звернувшись з клопотанням до парламенту, виконала вимогу закону та нагадала, що дату позачергових місцевих виборів призначає Верховна Рада України.

kmr.gov.ua

 

Автор: admin от 19.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X