Русский Выберите язык  Выберите язык

Партія УДАР у Київраді: Влада не хоче виборів мера Києва разом з парламентськими

Влада робить усе можливе, аби не проводити вибори мера Києва разом з парламентськими. Вона хоче відтягнути час, аби забезпечити високі рейтинги своєму кандидату. Про це заявив депутат від фракції «УДАР» в Київраді Андрій Странніков в ефірі програми «Київський форум».

«Коли в квітні минулого року голова КМДА Попов з трибуни Київради гучно заявив про те, що міських активів розкрадено на 70 мільярдів гривень, всі були в очікуванні – хто винуватці, чому досі мер на своєму місці і чому депутати Київради залишаються у своїх кріслах. Тобто дострокові вибори вже назрівали, але після звільнення з посади Довгого і перерозподілу постійних комісій влада заспокоїлася, і не згадує про те, де ж поділися 70 мільярдів гривень», – наголосив представник «УДАРу». Депутат вважає, що на певному етапі подібні гучні заяви були вигідні для голови КМДА, проте далі «обіцянок розібратися» справа не пішла.

Странніков зауважив, що якби така ситуація склалася в будь-якій столиці цивілізованої європейської країни, там вже давно відбулися вибори, і при владі були інші люди. «А от щодо дострокового припинення повноважень Леонідом Черновецьким, я переконаний, що мета цього – аби ніхто не поставив під сумнів ті рішення Київради, які будуть проголосовані після 3 червня. Якби під цими рішеннями стояв підпис Черновецького, відразу їх могли б оскаржувати в суді», – переконаний депутат.

klichko.org

 

Автор: admin от 18.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X