Русский Выберите язык  Выберите язык

Міліція намагалася заблокувати штаб Об’єднаної опозиції у Черкасах

13 липня 2012 р. працівники міліції та УБОЗу здійснили спробу заблокувати роботу штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Черкасах. Про це з місця подій повідомив народний депутат Андрій Шевченко.

За його словами, працівники зазначених структур пред’явили постанову про обшук з метою вилучення печаток, електронних носіїв та інших матеріалів.

«Це спроба заблокувати роботу опозиції у Черкаській області», - заявив Шевченко.

Він зазначив, що черкаською міліцією зараз керує пан Терновий, якого Україна пам’ятає по мукачівським подіям.

«Все, що відбувається у Черкасах в останні дні, свідчить про те, що хтось дуже хоче зробити з Черкас Мукачеве, з міліцейським свавіллям та неадекватними діями влади», - підкреслив він.

«Обшук вдалося зупинити завдяки оперативному втручанню народних та місцевих депутатів і активістів, але ми чекаємо на продовження», - підкреслив Андрій Шевченко.

Окрім того, він звернув увагу міліції на те, що приміщення, у якому знаходиться офіс Об’єднаної опозиції «Батьківщина», також є громадською приймальнею народного депутат Романа Ткача, «і, згідно із законом про статус народного депутата, правоохоронці мали б його попередити про свої наміри».

У свою чергу керівник Черкаського обласного штабу Об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко переконаний, що напад на офіс – «це помста за вчорашню протестну ходу до місцевого управління міліції, під час якої черкащани вручили керівництву міліції пінопластову руку на знак протесту проти зламаної руки свого активіста».


byut.com.ua

 

Автор: admin от 13.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X