Русский Выберите язык  Выберите язык

Кличко впевнений, що набере 15% на виборах 2012

Лідер партії "Удар" Віталій Кличко переконаний, що його політична сила може набрати на виборах 15 %.

Про це він сказав на прес-конференції 13 липня.

"Якщо залишиться тенденція, яка є у партії, ми зможемо набрати не менше 15% голосів", - сказав він.

Крім того політик зазначив, що наразі його політична сила готова озвучити претендентів у кандидати на мажоритарні округи. Їх перелік, за словами Кличка, буде оприлюднено на партійному сайті, де також будуть міститися автобіографія, декларація про доходи та відеозвернення кожного з претендентів.

Водночас Кличко заявив, що партійний список на вибори буде оприлюднений після з'їзду, який відбудеться на початку серпня.   

Також Кличко зазначив, що його партія запропонувала об'єднаній опозиції діяти за принципом "один округ – один кандидат".

"Кожен претендент дав зобов'язання зняти свою кандидатуру на користь тої людини, яка має більшу підтримку", - сказав Кличко, додавши, що він сподівається, що об'єднана опозиція буде користуватися цим принципом.

Також відповідаючи на питання, яким чином Кличко збирається забезпечити задекларовану його політсилою умову складання майбутнім депутатом повноваження у разі недотримання обіцянок, він сказав:

"Я особисто буду говорити з ними. Якщо потрібно буде брати за вуха, я буду це робити".

Крім того, відповідаючи на питання щодо виборів у Києві, Кличко зазначив, що визначиться зі своєю участю, коли такі вибори будуть оголошені.

Украинская правда

 

Автор: admin от 13.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X