Русский Выберите язык  Выберите язык

УДАР передає список претендентів у кандидати по мажоритарним округам руху Чесно

Партія «УДАР» вестиме постійний діалог із суспільством, і одним із прикладів такого діалогу стане оприлюднення списків претендентів на участь у парламентських виборах. Про це заявив лідер партії «УДАР» на прес-конференції в «УНІАН».

Політик нагадав, що його політична сила однією з перших підписала угоду про співпрацю з рухом “Чесно”, і за цією угодою передає список претендентів на розгляд громадськості.

“Претенденти стануть кандидатами, якщо відповідатимуть критеріям доброчесності, - запевнив Кличко. - Важливо, щоби люди, які йдуть у політику, виправдали довіру. Тому ми запроваджуємо принцип відповідальності і контролю”.

Нижче наводимо список кандидатів, який партія “УДАР” передає Руху «Чесно» для «фільтрації влади».

  
№ округу        ПІБ кандидата
Крим
1          Доценко Сергій Миколайович
2          Калюбін Юрій Олексійович
3          Багатирли Еміне Бахтіяровна
4          Стратійчук Андрій Петрович
5          Стебловський Миколай Михайлович
6          Кулак Костянтин Васильович
7          Яковенко Олексій Вікторович
8          Хомутов Віталій Миколайович
9          Мельник Володимир Олександрович
10        Вакулін Дмитро Сергійович
Вінницька область
11        Станіславенко Людмила Анатоліївна
12        Барчишен Олег Вікторович
13        Шинькович Ігор Васильович
14        Зелена Катерина Вітославівна
15        Брезденюк Олександр Олександрович
16        Лосенко Михайло Михайлович
17        Кравець Федір Васильович
18        Легеза Олег В'ячеславович
19        Киричук Олександр Олексійович
Волинська область
20        Іванченко Олександр Анатолійович
21        Кандидат визначається
22        Алєксєєв Ігор Володимирович
23        Розтока Андрій Вячеславович
Дніпропетровська область
24        Грапко Роман Павлович
25        Орлов Артем Олегович
26        Губаренко Володимир Анатолійович
27        Мамрич Олександр Степанович
28        Кандидат визначається
29        Кандидат визначається
30        Голосний Максим Ігоревич
31        Гонюков Сергій Михайлович
32        Ковтун Євгеній Геннадійович
33        Алексєєв Володимир Васильович
34        Кандидат визначається
35        Нагнибіда Наталя Олександрівна
36        Ткаченко Євгеній Леонідович
37        Кандидат визначається
38        Білий Андрій Володимирович
39        Волосянко Микола Іванович
40        Дідич Валентин Володимирович
Донецька область
41        Заярний Артем Олексійович
42        Кандидат визначається
43        Тараненко Антон Павлович
44        Сльота Адольф Петрович
45        Топузов Олександр Юрійович
46        Ліхолет Ігор Валентинович
47        Бондарев Вадим Анатолійович
48        Пальченко Олександр Миколайович
49        Шипилов Олег Федорович
50        Єлін Ілля Костянтинович
51        Березовий Микола Вікторович
52        Жмурко Андрій Анатолійович
53        Кандидат визначається
54        Романченко Олексій Віталійович
55        Новиков Станіслав Олегович
56        Ткачук Лариса Віталіївна
57        Асєєв Ігор Анатолійович
58        Кандидат визначається
59        Шапоренко Ольга Іванівна
60        Ясько Геннадій Геннадійович
61        Корж Євген Юрійович
Житомирська область
62        Давиденко Роман Дмитрович
63        Файдун Микола Іванович
64        Дмитренко Сергій Якович
65        Кандидат визначається
66        Гречаний Сергій Анатолійович
67        Довбиш Юрій Григорович
Закарпатська область
68        Кандидат визначається
69        Буланов Ростислав Михайлович
70        Кічковський Олександр Петрович
71        Лазоришинець Василь Васильович
72        Дан Василь Іванович
73        Кандидат визначається
Запорізька область
74        Кандидат визначається
75        Лєх Ірина Іванівна
76        Варецький Василь Іванович
77        Кандидат визначається
78        Кушнирюк Сергей Георгиевич
79        Шевченко Анатолій Вікторович
80        Волков Олександр Миколайович
81        Буцанов Валерій Панасович
82        Кривохатько Вадим Вікторович
Івано-Франківська область
83        Соловей Юрій Ігорович
84        Гергелюк Володимир Іванович
85        Гірник Євген Олексійович
86        Парфан Тарас Дмитрович
87        Онутчак Василь Васильович
88        Довганюк Володимир Миколайович
89        Палійчук Микола Васильович
Київська область
90        Григоришин Роман Мирославович
91        Опадчий Ігор Михайлович
92        Кандидат визначається
93        Бриль Костянтин Іванович
94        Морозюк Сергій Михайлович
95        Юраков Олександр Дмитрович
96        Крейнін Дмитро Олександрович
97        Різаненко Павло Олександрович
98        Поліщук Кирило Ананійович
Кіровоградська область
99        Кідрук Максим Іванович
100      Небесний Андрій Олександрович
101      Кузьменко Галина Іванівна
102      Крюков Віктор Ваильович
103      Ліщенко Костянтин Олександрович
Луганська область
104      Денищенко Денис Вікторович
105      Тамашев Геннадій Анатолійович
106      Сідєльнікова Галина Анатоліївна
107      Крисанов Леонід Дмитрович
108      Кандидат визначається
109      Павлінський Олексій Вікторович
110      Кравченко Владислав Володимирович
111      Доровський Юрiй Михайлович
112      Куліш Владислав Сергійович
113      Козачок Володимир Миколайович
114      Кандидат визначається
Львівська область
115      Добродомов Дмитро Євгенович
116      Березюк Андрій Тарасович
117      Юринець Оксана Василівна
118      Мандзюк Тарас Ігорович
119      Щепанкевич Іван Станіславович
120      Моравецький Юрій Васильович
121      Старовойт Олександр Миколайович
122      Самардак Ігор Степанович
123      Федорів Лариса Йосиповна
124      Сенюк Андрій Іванович
125      Гичка Михайло Михайлович
126      Кіт Андрій Богданович
Миколаївська область
127      Іванов Володимир Володимирович
128      Макар`ян Давид Борисович
129      Андрєєв Анатолій Анатолійович
130      Кандидат визначається
131      Майборода Олексій Анатолійович
132      Кандидат визначається
Одеська область
133      Шутов Миколай Ігорович
134      Дубенко Сергій Олександрович
135      Дібров Сергій Миколайович
136      Братчук Сергій Борисович
137      Кіріца Юрій Іванович
138      Тімонін Олександр Олександрович
139      Рахубенко Сергій Валерійович
140      Добролюбова Катерина Сергіївна
141      Філіндаш Євген Васильович
142      Плачков Іван Васильович
143      Келіогло Василь Григорович
Полтавська область
144      Каплін Сергій Миколайович
145      Лозовський Борис Євгенович
146      Савицька Оксана Анатоліївна
147      Ярошенко Світлана Миколаївна
148      Ворона Петро Васильович
149      Кабак Ганна Вікторівна
150      Білобородов Сергій Леонідович
151      Кутовий Тарас Вікторович
Рівненська область
152      Муляренко Олексій Віталійович
153      Сидорук Анатолій Володимирович
154      Тимощук Василь Олексійович
155      Кушнір Микола Захарович
156      Андрощук Андрій Васильович
Сумська область
157      Чайченко Олег Володимирович
158      Сугоняко Олександр Леонідович
159      Кандидат визначається
160      Кандидат визначається
161      Картавцев Андрій Анатолійович
162      Шушман Андрій Васильович
Тернопільська область
163      Максимов Віталій Вікторович
164      Ломакович Віталій Афанасійович
165      Кандидат визначається
166      Люшняк Микола Володимирович
167      Ваврик Олег Володимирович
Харківська область
168      Гарбузов Сергій Григорович
169      Адамович Андрій Сергійович
170      Котуков Олександр Олексійович
171      Бреславський Денис Анатолійович
172      Приліпко Віталій Вікторович
173      Орел Юрій Леонідович
174      Петрик Сергій Володимирович
175      Коробка Юрій Олексійович
176      Шумченко Юрій Володимирович
177      Мацокін Володимир Володимирович
178      Овчинник Володимир Миколайович
179      Петренко Сергій Миколайович
180      Чуйко Євгеній Борисович
181      Ярмолюк Михайло Михайлович
Херсонська область
182      Кандидат визначається
183      Путілов Андрій Станіславович
184      Кандидат визначається
185      Кандидат визначається
186      Кандидат визначається
Хмельницька область
187      Янчук Микола Андрійович
188      Мовчан Віталій Андрійович
189      Кандидат визначається
190      Побережна Ганна Валеріївна
191      Гнатюк Микола Григорович
192      Купчик Олег Леонідович
193      Порчинська Віра Пилипівна
Черкаська область
194      Кандидат визначається
195      Чуприна Олександр Олександрович
196      Яценко Олексій Юрійович
197      Лебідь Павло Миколайович
198      Колесник Андрій Валерійович
199      Фурман Василь Миколайович
200      Дикун Андрій Євгенович
Чернівецька область
201      Марараш Галина Григорівна
202      Назаренко Клавдія Дмитрівна
203      Тіміш Григорій Іванович
204      Кандидат визначається
205      Осадців Іван Васильович
Чернігівська область
206      Попова Ірина Олександрівна
207      Неживий Леонід Михайлович
208      Усенко Анатолій Петрович
209      Кубрак Віталій Михайлович
210      Курган Ігор Миколайович
Київ
211      Закревська Людмила Олександрівна
212      Куликов Кирило Борисович
213      Надєїн Іван Олексійович
214      Странніков Андрій Миколайович
215      Кандидат визначається
216      Давиденко Олексій Володимирович
217      Крикунов Юрій Володимирович
218      Кандидат визначається
219      Кандидат визначається
220      Кандидат визначається
221      Коваленко Анатолій Андрійович
222      Назарова Рена Рафіковна
223      Кандидат визначається
Севастополь
224      Рибаков Микола Сергійович
225      Демінок Олексій Вікторович


klichko.org

 

Автор: admin от 13.07.2012
Оценка: 





  
 
  




Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X