Русский Выберите язык  Выберите язык

Опитування Центра Разумкова: відносна більшість українців вважають, що лідером опозиції є Тимошенко, а в разі її неучасті у виборах очолити опозицію має Яценюк

Як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, 62,5% громадян України знають про те, що основні опозиційні партії прийняли рішення про участь у парламентських виборах 2012 року єдиним партійним списком та про формування єдиного списку кандидатів на мажоритарних округах.

У відповідь на питання «Кого Ви вважаєте лідером української опозиції?» 39,4% назвали прізвище Юлії Тимошенко, 18,9% — Арсенія Яценюка, 4,0% — Віталія Кличка, 3,3% — Наталію Королевську, 2,5% — Петра Симоненка, 1,8% — Олега Тягнибока, 1,1% — Анатолія Гриценка, 0,3% — Юрія Луценка.

39,3% опитаних дотримуються думки, що у разі неучасті Юлії Тимошенко у виборах очолити опозицію має Арсеній Яценюк, 8,2% відводять цю роль Віталію Кличку, 6,1% — Наталії Королевській, 3,1% — Петру Симоненку, 2,9% — Олегу Тягнибоку, 2,4% — Анатолію Гриценку, 1,5% — Юрієві Луценку.

34,1% вважають, що після виборів всі опозиційні партії повинні об’єднатися в одну фракцію, 16,6% висловилися за те, щоб різні опозиційні фракції лише координували свою діяльність, а 38,7% не цікаво, як буде організовувати свою роботу парламентська опозиція.

Під час виборів у мажоритарному окрузі 27,7% респондентів готові голосувати за єдиного кандидата від Об’єднаної опозиції, 17,3% — за провладного кандидата, 9,3% — за незалежного кандидата, для 28,2% належність кандидата до влади чи до опозиції не є визначальною, а 17,6% не визначилися із відповіддю на це запитання.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 16 по 25 червня 2012 року. Методом інтерв’ю було опитано 2009 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських поселень). Інтерв’ю проводилися за місцем проживання респондентів. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

 

Автор: admin от 10.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X