Русский Выберите язык  Выберите язык

Ющенко вирішив йти на вибори 2012 за списком

Екс-президент Віктор Ющенко піде на парламентські вибори за списком.

Такий висновок можна зробити з його слів в інтерв'ю газеті Комерсант-Україна.

"Якщо я піду по мажоритарці, те справлятиму враження, що я не вірю в колективну перемогу, а це не так! Я вірю, що в нас успішний проект. Тому я обмежую свою місію тим форматом, де зручніше за все буде експлуатувати ім'я президента Ющенка", - сказав він.

"І я вже сказав: я не вимагаю свого перебування ні на першому місці, ні на сотому", - додав Ющенко. 

Відповідаючи на питання, що якщо кампанія буде ґрунтуватися на його імені, то він має іти на початку списку, Ющенко сказав:

"Я не проти цього. Я тільки не хочу, щоб склалося враження, що для мене самоціль — потрапити в парламент. У мене такої самоцілі немає". 

Відповідаючи на запитання, чи впевнений він, що його присутність у проекті додасть йому рейтингу, Юшенко сказав: 

"Я не буду "брати участь" у проекті, я буду його очолювати! І я пропоную вам, українцям, альтернативу "ширці". Вам це не потрібно? Ваше право. Але дайте мені можливість сказати через чотири місяці: дорога українська громада, ви запитуєте, чому влада така? Не запитуйте. У вас був вибір, ви його не зробили, і це — ваша відповідальність". 

Він також упевнений, що його рішення про створення альтернативної опозиції не є "розпиленням" сил, які не згодні з позицією влади


pravda.com.ua

 

Автор: admin от 09.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X