Русский Выберите язык  Выберите язык

Мартинюк: КПУ отримає на виборах мінімум 15%

Перший заступник голови Верховної Ради Адам Мартинюк очікує, що Комуністична партія України на виборах за списком набере мінімум 15% голосів виборців.
Про це він сказав у програмі "В кабінетах" на "5-му каналі".
За словами Мартинюка, більшість нинішніх народних депутатів на парламентських виборах восени цього року балотуватимуться не за партійними списками, а в округах.
"Найавторитетніші наші колеги підуть на виборчі округи", - сказав він.
Мартинюк зазначив, що рейтинг Партії регіонів може зрости, якщо вона продовжуватиме свій курс, але в неї, "як ні в кого іншого, є шанси на погіршення рейтингу, бо міра відповідальності за стан справ безпосередньо лежить на Партії регіонів".
Він вважає, що під час виборів між КПУ та Партією регіонів буде конкуренція.
"Далеко не всі передвиборні обіцянки Партії регіонів, які звучали на парламентських та президентських виборах, виконуються і відповідно іде відтік електорату", - сказав він.
Водночас КПУ, за словами Мартинюка, "не у владі, ми близько біля влади".
При цьому комуніст не вірить досить високим рейтингам Наталії Королевської та її партії "Україна – вперед!". "Можна написати що хочеш. На сьогоднішній день я не думаю, що є такий рейтинг, але до виборчої кампанії ще є три місяці, і все може змінитися", - сказав він.
Також Мартинюк вважає, що рейтинг Об’єднаної опозиції "За Батьківщину" вже не зростатиме: "Об’єднана опозиція, напевно, має те, що має. Я не вірю в те, що в об’єднаної опозиції знайдуться додаткові політичні сили, які до них можуть приєднатися, або знайдеться, вибачте, якийсь піар хід чи піар-акція, який їм може суттєво додати".
Він вважає, що завдання опозиції зараз полягає в тому, щоб "не втратити те, що навіть мають на сьогоднішній момент".
"Я песимістично ставлюся до тих людей, які знаходяться в цьому русі", - пояснив лідер КПУ.


pravda.com.ua

 

Автор: admin от 09.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X