Русский Выберите язык  Выберите язык

Встановлення веб-камер на виборчих дільницях підірве демократичність виборів – Арсеній Яценюк

Голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина», лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк зустрівся в середу, 4 червня, з президентом Парламентської асамблеї НАТО Карлом Ламерсом.

Сторони обговорили питання проведення чесних і відкритих виборів у жовтні 2012 року в Україні. На запитання президента ПА НАТО щодо рішення парламенту про виділення коштів на закупівлю веб-камер для виборчих дільниць, Арсеній Яценюк відповів: «Такий акт має дві мети. Перша - залякати виборців, нібито влада буде знати про те, хто і як голосує. Друга - вкрасти з бюджету кошти. І це немає нічого спільного з прозорими і чесними виборами».

Він звернувся до колег із Парламентської асамблеї НАТО, ОБСЄ і БДІПЛ (Бюро демократичних інститутів і прав людини) з тим, що таке рішення є надтривожним сигналом: «Встановлення цих камер однозначно підірве демократичність виборів».

Президент Парламентської асамблеї НАТО перебуває в Україні з офіційним візитом. У вівторок він відвідав Юлію Тимошенко в лікарні в Харкові. В середу він провів також зустрічі з президентом, прем’єр-міністром, головою Верховної Ради і міністром закордонних справ України.

frontzmin.ua

 

Автор: admin от 05.07.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X