Русский Выберите язык  Выберите язык

У Черкасах заляпали фарбою 26 білбордів Об’єднаної опозиції

На вихідних у Черкасах невідомі особи пошкодили 26 з 32 білбордів Об’єднаної опозиції «За Батьківщину», де зображено Юлію Тимошенко та Арсенія Яценюка.

«В очевидь, це діяла одна команда, яка облила білборди червоною і чорною фарбою. Працювали швидко і професійно, що наштовхує нас на думку, що акція планувалась заздалегідь», — прокоментував події керівник черкаського виборчого штабу Об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко.

Він зазначив, що штаб має намір звернутись із відповідною заявою до правоохоронних органів.

«Ми всі пам’ятаємо, як оперативно і рішуче діяла міліція, коли страждали білборди Віктора Януковича: одразу порушувались кримінальні справи за статтею хуліганство, кидалися усі сили на пошуки винних. Ми хочемо побачити, що міліція буде так само принципово діяти і у справі із білбордами Об’єднаної опозиції. Утім, у нас немає сумніву, що псування наших агітаційних щитів, — це оголошення виборчої війни нашими опонентами, адже мова йде не про один чи два білборди, а про 26 із 32″, — наголосив Бондаренко.

cvu.org.ua

 

Автор: admin от 30.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X