Русский Выберите язык  Выберите язык

Ноу-хау: регіонал масово оглядає жіночі груди

Активістами громадянського руху «Спільна справа» в рамках моніторингу підготовки до парламентських виборів виявлені факти непрямого підкупу виборців та використання адмінресурсу у Голосіївському районі міста Києва.

Як повідомили «Цензор.НЕТ» в прес-службі громадянського руху «Спільна справа», народний депутат Ігор Лисов (Партія регіонів) роздає виборцям запрошення на безкоштовне рентгенівське обстеження молочних залоз (мамографію), яке проводиться на базі Голосіївської районної поліклініки № 2.

Як повідомив активістам головний лікар поліклініки Віталій Омельчук, прийом пацієнтів було розпочато 1 червня і триватиме він до дня виборів. Зараз поліклініка формує черга бажаючих пройти обстеження.

Дивною є сама форма підкупу, адже Голосіївська районна поліклініка № 2 є бюджетною установою, тому повинна і так проводити обстеження жінок безкоштовно.

Як відомо, Ігор Лисов планує балотуватися по виборчому округу № 212, межі якого збігаються з межами Голосіївського району столиці. Як і інші «регіонали» вже почали кампанію в Києві, Ігор Лисов не використовує в своїх агітаційних матеріалах жодних згадок про свою партійну приналежність.


 

Автор: admin от 29.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X