Русский Выберите язык  Выберите язык

ПАРЄ про вибори 2012 в Україні

Співдоповідачі ПАРЄ по Україні виступають проти ідеї визнання заздалегідь недемократичними наступних парламентських виборів, якщо в них не будуть брати участь ув'язнені лідери опозиції. 

Про це йдеться в інформаційній записці співдоповідачів Майліс Репс і Маріетти де Пурбе-Лінден за підсумками візитів в Україну 26-30 березня і 14-18 травня, затвердженої в середу на засіданні Моніторингового комітету ПАРЄ в Страсбурзі - повідомляє

"Ми категорично проти ідеї апріорі називати вибори 2012 недемократичними і нелегітимними, якщо цим окремим членам опозиції не буде дозволено брати участь у кампанії", - йдеться в записці.

"Можливість чи ні для цих осіб брати участь у виборах є одним з факторів, на яких така оцінка повинна базуватися, проте вона не повинна визначати висновок", - відзначили співдоповідачі.

Разом з тим, Репс і Пурбе-Лінден зазначили, що переслідування колишніх членів уряду, які є видатними лідерами опозиції, впливає на передвиборчий клімат, а їх неучасть у перегонах заплямує вибори.

Співдоповідачі ПАРЄ також відзначили, що під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем у травні вони звернули його увагу на те, що якщо опозиційні лідери під час виборів будуть залишатися в ув'язненні, навіть незначні порушення в ході виборчої кампанії поставлять вибори під сумнів. 


"Украинская правда"

 

Автор: admin от 28.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X