Русский Выберите язык  Выберите язык

Ющенко створює новий виборчий проект

Екс-президент Віктор Ющенко створює новий політичний проект.

Про це він заявив на прес-конференції 26 червня 2012 р. - повідомляє  Украинская правда

"Останні декілька місяців я займався перемовинами з громадськими і політичними силами, в основі яких є національна політика. Чи не могли б ми запропонувати українській нації консолідацію зусиль? І на базі цієї консолідації сформувати політичний проект, в тому числі виборчий проект?", - сказав Ющенко.

За його словами, близько 30 громадських і політичних організацій, у тому числі Конгрес українських націоналістів, підписали відповідну декларацію, яка буде представлена 7 липня.

Говорячи про можливий виборчий список, Ющенко заявив: "Я не претендую на перше місце, на друге, на третє, на сто перше".

"Я своїм партнерам сказав: Хай міряються на ціпку, хто буде очолювати політичну силу чи список. Якщо учасники вважають, що моє скромне ім’я має стояти 88-м заради того, щоб переміг цей проект, я буду 88-м", - сказав він, додавши, що це об’єднання "набере не тільки 5%, а набагато більше".

 

Автор: admin от 26.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X