Русский Выберите язык  Выберите язык

Гриценко: ще до офіційного старту, виборча кампанія вже йде з порушеннями

«Тимошенко і Луценко не просто політики. Вони – лідерів двох списків, які до парламенту 2007 року привели більшість – 228 депутатів. Тобто політичним силам, які очолили ці дві людини, котрі зараз перебувають за ґратами народ України довірив більшість у парламенті. І коли такі дві постаті з опозиції зараз у в’язниці й позбавлені права брати участь у виборах, то апріорі виборчий процес уже неповноцінний і недемократичний», - заявив в ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким» на телеканалі «ТВі» голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Втім, за його словами, є й інші фактори, які свідчать, що ще до початку виборів вони вже йдуть з порушенням.

«Журналісти зафіксували факти підкупу виборців, окремі громадські організації показали, що продукти, які роздаються людям, ідуть з держрезерву. Інші – зафіксували, як в конкретні округи направляються мільйони гривень за рахунок бюджету для лобізму певного кандидата», - розповів Гриценко.

Він звернувся до журналістів та громадських рухів називати прізвища таких людей.

«Якщо ця людина виявиться у партії «Громадянська позиція», ми її не будемо рекомендувати кандидатом у депутати», - підкреслив Гриценко.

grytsenko.com.ua

 

Автор: admin от 24.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X