Русский Выберите язык  Выберите язык

Шкіряк: у Януковича готують скасування виборів 2012 до ВР і введення надзвичайного стану

Лідер ГО «Новий Київ», голова Соціально-Християнської партії Зорян Шкіряк вважає, що послідовне знищення державної мови - це провокаційна технологія влади, результатом якої може стати відкритий громадянський конфлікт, аж до фізичного протистояння. А його наслідком стане скасування парламентських виборів і введення Януковичем надзвичайного стану.

Повідомили 
Цензор.НЕТ в прес-службі «Нового Києва».

За словами політика, проведення Євро-2012 не заважає АП планувати майбутні провокації. Він вважає, що «божевільний натиск, з яким регіонали намагаються продавити« мовний законопроект », несе в собі явну загрозу розколу України, відкритого громадянського конфлікту і втрати цілісності держави».

«Брудні технології Банкової щодо української мови досягли крайньої точки. Те, що вони витворяють, можна назвати одним словом - БОЖЕВІЛЛЯ! Особисто у мене складається враження, що все це задумано для того, щоб, заради утримання влади, остаточно підштовхнути країну до відкритого громадянського конфлікту. І питання не в якихось там вічних передвиборчих обіцянках зробити другу державну, це нісенітниця, все це розуміють », - впевнений Шкіряк *.

«Я думаю, що ідея законопроекту Колесніченко більш підступна і цинічна, ніж здається. Усвідомлюючи своє повне фіаско на майбутніх парламентських виборах, наслідком яких може стати не тільки імпічмент, а й подальше залучення Януковича * до суду, Янукович вирішив зіграти на випередження. Не ризикувати, не «грати в демократію», а просто скасувати вибори і ввести надзвичайний стан. Нинішня Конституція дозволяє йому це реалізувати. Та й підконтрольну більшість із задоволенням підтримає таку ініціативу. Адже тоді вони збережуть свої мандати на невизначений термін. Але зробити це можна, тільки спровокувавши громадянське протистояння, яке послужило б як би «законним» підставою для здійснення цього злочинного сценарію Банкової. Саме підготовкою таких провокацій і можуть сьогодні займатися технологи АП, включаючи спецслужби », - вважає лідер« Нового Києва ».

«Будь-який освічена людина розуміє всю абсурдність, провокаційність і антиконституційність законопроекту Колесніченко ¬ - Ківалова. Але влада цілеспрямовано розгойдує ситуацію. Їх ідея проста. Тема знищення української мови, а для більшості людей це означає знищення України як держави, може виплеснути тисячі патріотів на вулицю. Зі свого боку, влада, за участю спецслужб, буде «підігрівати» «захисників» російської мови. Протистояння забезпечено. Нескладно собі уявити, що такий «коктейль Молотова» може спалахнути в будь-яку хвилину », - стверджує Шкіряк.

«Більш того, сама АП, може« підпалити гніт », вони це вміють. А далі - кілька масових побоїщ «скривджених російськомовних» з «знахабнілими хохлами» і, не дай Бог, кров ... Миттєво запускається репресивна машина диктатури: СБУ, МВС, ГПУ. Арешти неугодних, обшуки і т.д. Справу зроблено. Під «соусом» запобігання можливих «масових заворушень», як би з огляду на всю складність ситуації, «піклуючись» про громадянське світі та недопущення провокацій (в яких, звичайно ж, звинуватять «злий і агресивну опозицію»), Янукович і його більшість в ВР вводять надзвичайний стан і скасовують вибори в парламент. До моменту - поки «все не заспокоїться». Результат: для них «все залишаються при своєму», всі задоволені. Опозиція в меншості. Тимошенко і Луценко залишаються у в'язниці. Парламент з продажними більшістю, а Янукович з абсолютною владою », - прогнозує глава СХП.

Він переконаний, що «режим Януковича піде на все, щоб утримати владу. Вони не зупиняться ні перед чим. А що стосується реакції міжнародного співтовариства, то ми бачимо, що їм давно на це наплювати ».

На завершення політик підкреслив: «Це не« страшилка ». Безумовно, я висловлюю особисту точку зору і лише моделюю можливу ситуацію, але впевнений, що такий сценарій влади цілком реальний. Значить, потрібно бути готовими до всього. Тому об'єднана опозиція повинна бути на крок попереду, щоб не дати можливості Януковичу здійснити таку масштабну політичну провокацію і остаточно знищити країну »,-підсумував Зорян Шкіряк.

 

Автор: admin от 22.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X