Русский Выберите язык  Выберите язык

Віталій Кличко: УДАР сьогодні єдиний готовий відкрити списки своїх кандидатів

Партія «УДАР» сьогодні залишається чи не єдиною політично силою, яка співпрацює з рухом «Чесно» і готова надати повну інформацію про своїх кандидатів у народні депутати. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час спілкування з журналістами у Черкасах, де перебуває з робочим візитом.

Коментуючи на прохання журналістів рішення Анатолія Гриценка про приєднання до КОДу, Кличко зазначив, що з повагою ставиться до об'єднавчих рухів колег по опозиційному табору і чекає від них взаємного шанобливого ставлення до позиції «УДАРу» щодо окремого походу на вибори за списком. «Я з повагою ставлюся до Гриценка, він позиціонується як принциповий політик. Проте, мене дивує, коли він коментує «список» нашої партії, якого ще навіть не існує – бо його затверджуватиме партійний з’їзд. При цьому Анатолій Степанович не надав жодного прізвища чи факту на підтвердження своїх слів щодо начебто можливої присутності в нашій політичній силі «неправильних» кандидатів», - сказав Кличко.
Кличко висловив сподівання, що Гриценко буде таким же принциповим і щодо майбутнього списку об’єднаної опозиції, та не допустить присутності там людей, які співпрацювали з владою і голосували за харківські угоди, відставку Тимошенко з посади прем'єра чи Яценюка з посади спікера, за пенсійну реформу чи інші принципові питання.
Водночас лідер «УДАРу» зауважив, що критерії до кандидатів в депутати, визначені партійним з’їздом, які співпадають з критеріями руху «Чесно» щодо перевірки претендентів, будуть застосовуватися партією «УДАР» і до мажоритарників, і до висуванців за партсписком.
«Я звертаюся до всіх опозиційних сил публічно оголосити критерії до кандидатів в депутати, дотримуватися їх і відкрити свої списки, Також для спільної перемоги важливо дотримуватися принципу непоборення. Якщо ми воюватимемо між собою, від цього виграє тільки партія влади», - додав Кличко.

klichko.org

 

Автор: admin от 21.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X