Русский Выберите язык  Выберите язык

Процес фальшування виборів владою уже розпочався, - Арсеній Яценюк

У разі, якщо парламентські вибори 2012 будуть визнані недемократичними, міжнародна спільнота введе персональні санкції проти президента і його оточення, а держава може опинитися в ізоляції, заявив голова Ради Об’єднаної опозиції, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк в ефірі «Вечір з Миколою Княжицьким» на каналі ТВі 14 червня 2012р.

Голова Ради Об’єднаної опозиції наголосив, що повністю демократичними парламентські вибори визнати не можна через політичні переслідування та ув’язнення Юлії Тимошенко та інших опозиційних лідерів. Проте, переконаний він, загальний виборчий процес дає можливість визнати ці вибори частково демократичні, якщо буде виконуватись закон. «А якщо Янукович і компанія далі будуть скуповувати голоси українців, залякувати на місцях адмінресурсом, не давати доступ до ЗМІ, лякати вчителів і лікарів, які є членами виборчих комісій і які належать до опозиційних партій, тим, що їх повиганяють з роботи, - такі вибори не будуть визнані демократичними», - підкреслив він.

Він наголосив, що депутати-мажоритарники від партії влади вже розпочали процес фальшування виборів через скупку голосів. «Коли мінімальна пенсія 860 грн, то вони роздають по 100 чи 200 грн і таким чином хочуть скупити певну кількість голосів», - наголосив лідер «Фронту Змін». Він навів приклад Закарпаття, де нещодавно зустрічався з жителями області: «Там побудована мережева схема скупки голосів. До 20% людей готові продати свої голоси на мажоритарних округах».

«Демократичність виборів – це не останній день виборів. Демократичність виборів – це вже те, що відбувається сьогодні. І саме тому ми застерігаємо персонально президента і інших осіб, які задіяні у процесі: якщо ви сфальшуєте вибори, персонально для кожного з вас це буде остання крапка. Тому що абсолютно зрозуміло, що недемократичність виборів – це введення персональних санкцій проти президента і його оточення та ізоляція України», - наголосив Арсеній Яценюк.

Арсеній Яценюк наголосив, що Об’єднана опозиція буде боротися за демократичність цих виборів. «Адже якщо вибори будуть демократичні, ми їх виграємо», - підкреслив Арсеній Яценюк.

frontzmin.ua

 

Автор: admin от 19.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X