Русский Выберите язык  Выберите язык

В опозиції анонсували другу хвилю об'єднання

В найближчі дні до об'єднаної опозиції приєднаються нові політсили, повідомив глава фракції «БЮТ-Батьківщина» у парламенті Андрій Кожем'якін.

«Друга хвиля об'єднання опозиції буде завтра-післязавтра ... Приєднаються 3-4 політичні сили », - сказав Кожем'якін журналістам у четвер біля ЦКБ № 5 в Харкові, де проходить курс лікування екс-прем'єр Юлія Тимошенко - повідомляє obozrevatel.com

У той же час він відмовився уточнити, які саме політсили планують влитися до лав об'єднаної опозиції, однак висловив припущення, що серед політиків, які підуть на вибори від Об'єднаної опозиції буде екс-глава СБУ і екс-глава політради «Нашої України» Валентин Наливайченко.

Кожем'якін також спростував інформацію про своє можливе зміщення з посади голови фракції в зв'язку з тим, що парламент прийняв у першому читанні закон про основи державної мовної політики.

«Хочу нагадати, що ще 6 червня я поставив питання про довіру і підтримку мені на фракції і отримав підтримку всіх, крім одного депутата ... Так що, як мовиться, чутки про мою смерть сильно перебільшені », - зазначив Кожем'якін.

Він заявив також, що опозиція має намір не допустити остаточного ухвалення в парламенті закону про основи державної мовної політики.

«Закон ще не прийнятий - це головне. Я думаю, що його і не приймуть, по крайней мере, ми будемо робити все, щоб цього не було », - сказав Кожем'якін.

При цьому він підкреслив, що ніяких домовленостей між владою і опозицією при прийнятті закону в першому читанні не було, але зазначив, що виступає проти бійок у парламенті.

«Вкидаючи цей закон до парламенту саме зараз, вони свідомо йшли на провокацію, знаючи, що ми будемо битися. Ви бачите, ми билися перший день до крові і підготувалися краще. А вдруге ми, на жаль, через маніпуляції спікера не спрацювали. Але ще раз скажу, що я особисто - не та людина, яка підтримує бійки в парламенті. Влаштовувати шоу для роликів, які, як показує практика, використовуються абсолютно негативно проти опозиції. Ми виглядаємо, як клоуни, хулігани і ті люди, яких народ ненавидить потім ще більше після цього », - сказав Кожем'якін.

Як повідомлялося, до складу об'єднаної опозиції, яка спільно йде на парламентські вибори, раніше увійшли шість партій: «Батьківщина», «Фронт змін», Народний Рух України, «Народна Самооборона», «За Україну!", "Реформи і порядок». 
.

 

Автор: admin от 15.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X