Русский Выберите язык  Выберите язык

Кужель: Влада найняла за наші гроші 12 000 агітаторів

«Втюхувати» провладних кандидатів нам будуть соцпрацівники.

Соціальна політика в будь-якій державі є найвірнішим індикатором, що дозволяє судити про ставлення влади до людей. В одних країнах ця політика становить предмет гордості, в Україну ж те, що називається соціальною політикою - ганьба для чиновників і нескінченна низка принижень для всіх, хто рано чи пізно стикається з системою соціальної допомоги.

Допомога кожному, хто працює і захист усіх, хто потребує підтримки через фізичну неспроможність утримувати себе - нормальний демократичний принцип, в українській системі координат трансформований в невичерпне джерело дерибану бюджетних коштів, що виділяються для допомоги дітям, безробітним, інвалідам.

У місті Свалява 10 років під керівництвом Василя Улинця успішно працювало всеукраїнське підприємство професійно-трудової та медичної реабілітації інвалідів. За весь час свого існування це підприємство, яке давало роботу інвалідам, сприяло їх соціальної реабілітації та допомагало людям з обмеженими можливостями відчувати себе незалежними від чиновницького свавілля і відчувати себе нормальними людьми, отримало від нашої держави допомогу в розмірі 200 грн. з районного бюджету на одноразову оплату електрики. Вони все робили самі, допомагали їм тільки зарубіжні благодійні організації. Сьогодні цю організацію місцева влада знищує, відбираючи не тільки скромне приміщення, в якому розміщувався штат, що складається з інвалідів, а й обладнання, передане благодійними організаціями. Повторюю, Василь Улинець і його підопічні не просять у влади нічого - ні грошей, ні безкоштовних путівок, які вони в очі за всі 10 років не бачили. Вони вимагають одного - дати інвалідам можливість спокійно працювати і відчувати себе повноцінною частиною суспільства.

У теж час Мінсоцполітики напередодні виборів «розщедритися» на 400 млн. з наших, між іншим, податків, на утримання 12 000 «тимчасових» соціальних працівників, які також тимчасово перед виборами будуть надавати «соціальні послуги» «вразливим категоріям громадян».

Чи не краще замість фінансування «тимчасових» соцпрацівників «тимчасово» профінансувати виплати, передбачені законодавством і успішно вкрадені у соціально незахищених громадян воровітой владою? Це було б більш ефективною агітацією, ніж тисячі підневільних державних агітаторів. І хоч якимось чином розмило стійку паралель між цими часовими соцпрацівниками і булгаківськими «працівниками з будинкоуправління», - Швондером, В'яземській, товаришами Пеструхіним і Шаровкін. Правда, ті вривалися в будинки і продавали журнали на користь дітей Німеччини, а ці увійдуть у наші квартири і будуть втюхувати провладних кандидатів. Але ціна однакова - по «полтинику штука».

І якщо вже самі ні на що не здатні, не чіпайте інвалідів. Дайте людям, які ще мають сили, спокійно жити.

Олександра Кужель 


"ГЛАВКОМ"

 

Автор: admin от 14.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X