Русский Выберите язык  Выберите язык

Кличко назвав своїх кандидатів в Івано-Франківській обл.

В понеділок 11 червня 2012 р. в ході зустрічі з громадськістю Івано-Франківська Віталій Кличко назвав своїх кандидатів на мажоритарні округи в цій області - повідомляють "Комментарии".  

По самому обласному центру буде балотуватися Юрій Соловей - депутат Івано-Франківської міськради, почесний президент чотиризіркового готелю «Парк готель». На виборах мера Івано-Франківська в 2010 році він зайняв 2 місце. Екс-губернатора області та екс-«нашоукраїнця» Миколи Палійчука, який піде на вибори по Снятинському округу, давно пов'язують з групою «Приват». У списку мажоритарників Кличко опинився і колишній однопартієць Палійчука та його заступник в ОДА Тарас Парфан (піде по округу з центром в Долині).

Мер Яремче Василь Онутчак (теж екс-«нашоукраїнець») планує перемагати за підтримки «УДАРу» по округу з центром у Надвірній. Нагадаємо, до складу Яремчанської міськради входить село Поляниця, де знаходиться найвідоміший український гірськолижний курорт «Буковель», який пов'язують з Ігорем Коломойським.

Глава правління кредитного товариства «Прикарпаття» і лідер місцевої організації партії Володимир Довганюк піде по Коломийському окрузі, а член ради Івано-Франківської облорганізації партії Володимир Гергелюк - по Тисменицькому округу

 

Автор: admin от 13.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X