Русский Выберите язык  Выберите язык

Наша України йде на вибори 2012 ... за допомогою ПР

Якщо Ви спробуєте зайти на сайт політичної партії "Наша України" - razom.org.ua, то у Вас нічого не вийде.

В 
"Українській правді" називають причину цього з посиланням на джерела в партії. Виявляється сайт не працює через несплату за хостинг.
"Після того, як нещодавно з партії пішло багато людей - там нікого не залишилося. Навіть прес-служби", - повідомив співрозмовник.
За його словами, сайт не працює тому, що ніхто не платить за хостинг.
"Чому прийняли таке рішення - не знаю", - сказав співрозмовник.
Він також повідомив, що кілька людей з прес-служби пішли за власним бажанням, інші - звільнені.

Але тут приходить на допомогу ПР

У Партії Регіонів вирішили погасити багатомільйонні борги партії «Наша України», щоб використовувати цей проект на виборах.

Про це повідомив 
Цензор.НЕТ один з депутатів-регіоналів на умовах анонімності. Він підтвердив кореспонденту Цензор.НЕТ інформацію про те, що в штаби ПР пішла негласна рознарядка погасити борги місцевих організацій «Нашої України».

«Зрозуміло, що ніхто їх (борги, - прим.ред.) Безпосередньо з рахунків" Партії Регіонів "гасити не буде. Але пішла команда попрацювати з бізнесменами і покласти це завдання на них », - зазначив регіонал. - Я не бачу тут крамоли. Нам вигідно участь партії Ющенка * у виборах. Вони з Ющенком вже нікуди не пройдуть, а голоси в опозиції пощіплют, і попутно брудом обіллють. Тут чиста стратегія, яка спрямована на досягнення нашою партією результату ".

Партія Регіонів: Історія ще оцінить Ющенко! Його пріоритет: духовність, нація і мораль!

Про це в інтерв'ю заявив народний депутат від Партії регіонів, голова Тернопільської облорганізації ПР - Орест Муц, передає Цензор.НЕТ.

«У нас навчався Президент, якого ще оцінить історія, - Віктор Андрійович Ющенко *, у якого пріоритети духовності, нації, моралі, стояли набагато вище», - сказав він.

Тому, на його думку, просувати всі ці цінності потрібно не в партії «Наша України» або «Батьківщина», а в Компартії, Партії регіонів і в інших.

Муц зазначив, що зараз на Тернопільщині по одному з округів йдуть «колишній« кагебіст »Наливайченко, колишній губернатор Тернопільщини Чижмар, колишній заввідділом ЦК Комсомолу, банкір з Луганська Клименко». «Вони одягають вишиті сорочки китайського виробництва і розповідають, що ми,« западенці », повинні любити Україну. Чи не краще було б Клименко розповідати про це у Луганську, де він виріс і поховані його батьки, і де дуже потрібна його допомога? Наливайченко нехай тим самим займався б в Запоріжжі, Чижмар - на Закарпатті. Там більше потребують таких волонтерах », - вважає регіонал.

Тут надійшла і заява від "Нашої Україні"

"Наша Україна" йде на вибори 2012 на чолі із Віктором Ющенком, бо не вдалося домовитися з об'єднаною опозицією. Про це в коментарі 
Gazeta.ua
 сказала нардеп-"нунсівка" Лілія Григорович.

"У Львові "Наша Україна" перша виступила ініціатором створення КОДу. Але "Нашу Україну" проКОДили. Питання тільки-но вирішилося, що партія йде на вибори. Рішення прийняте практично одноголосно на засіданні політради. Для кворуму потрібно 60 людей, а присутні були понад 80", - розповіла вона.

За її словами, керівництво об'єднаної опозиції "Нашій Україні" місць у партійному списку не пропонувало.

"Сьогодні ми побачили тенденцію до випускання української національної демократії з лав об'єднаної опозиції. Ми бачимо, як прудко вони ділять округи, неоковирно захищають національні інтереси. Згадую при цьому ситуацію із "мовним" законопроектом. В рекламі хтось говорить від імені народу України. Для Симоненка це допустимо, але молодому поколінню, що вийшло із "Нашої України", маю на увазі Арсенія Петровича, ні. Читаючи проект програми, яка сьогодні обговорюється об'єднаною опозицією, не знаходячи базових національних цінностей, які стратегічні для побудови України на віки, дивлячись як витискають не тільки "Нашу Україну", ми зрозуміли, що в опозиції є бажання взяти владу. Бажання будувати Україну на віки щось не проглядається", - додала Григорович.

"Нунсівка" зазначила, що об'єднана опозиція мало того, що проголосувала таємно за закритий список, так ще й не взяла найбільш поважних людей на округах.

"Є унікальний патріот, ерудит, золота людина Станіслав Довгий. Йому сказали: "Чоловіче, йди на округ". Освоїти округ з депутатської зарплати коштів не вистачає. Бо це 15 тисяч гривень. Щоб освоїти округ, навіть, якщо ти дуже знаменита людина, до зарплати треба дописати ще кілька нулів. Він не один такий. І в БЮТі, і в "Нашій Україні" є знакові постаті. Той же Іван Стойко, Володимир Мойсик. Історія із Мойсиком потребує окремого коментування. Він член об'єднаної опозиції, працює на Коломийському виборчому окрузі. Рейтинговий, шановний, дуже грамотний, в минулому суддя Верховного Суду. Приїжджають Арсеній Петрович і Мартиненко (Микола Мартиненко — перший заступник керівника виборчого штабу) в округ. Люди кажуть, що в них Мойсик найбільш рейтинговий. Вони відповідають: "Який Мойсик? Хто б казав!" і призначають по цьому округу якогось хлопчика. В результаті люди, які чітко за Україну, за мову, чомусь пролітають. Такого в нас ще не було", - обурилася Григорович.

 

Автор: admin от 13.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X