Русский Выберите язык  Выберите язык

7 червня відбулося засідання Центральної виборчої комісії,

яке провела заступник Голови Комісії Жанна Усенко-Чорна.

Після відповідного обговорення ЦВК затвердила Технічне завдання на модифікацію інформаційно-аналітичної системи "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори". Зазначене Технічне завдання затверджене з метою забезпечення виконання Комісією своїх повноважень щодо організації підготовки і проведення виборів народних депутатів України на засадах публічності та відкритості, надання інформаційно-аналітичної підтримки суб’єктам виборчого процесу, спостереження за ходом і результатами голосування, а також своєчасного оголошення результатів цих виборів.

Також Комісія затвердила Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів народних депутатів України та зразки необхідних повідомлень.

Крім того, ЦВК розглянула особисті заяви про складення повноважень голови територіальної виборчої комісії, секретарів та членів ТВК, а також звернення суб’єкта подання кандидатури члена комісії щодо відкликання члена ТВК. За підсумками цього розгляду ЦВК внесла окремі зміни до складу територіальних виборчих комісій. Зокрема, у семи регіонах достроково припинено повноваження 1 голови територіальної виборчої комісії, 4 секретарів ТВК, 4 членів ТВК та 1 члена ТВК зв’язку з його смертю. Замість звільнених керівників цією ж постановою було призначено нових.

На завершення засідання було розглянуто поточне питання функціонування Державного реєстру виборців.

 

Автор: admin от 07.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X