Русский Выберите язык  Выберите язык

Партія регіонів планує оплачувати роботу своїх агітаторів з держбюджету. Ціна питання - 400 млн. грн.

У розпорядження громадського руху «Спільна Справа», яке здійснює незалежний моніторинг передвиборчої ситуації в Україні, потрапила копія листа за підписом віце-прем'єра Сергія Тігіпка, адресування державним адміністраціям ...

Як повідомили «Цензор.НЕТ» в прес-службі громадського руху «Спільна Справа», в документі йдеться про цільову дотації місцевим бюджетам для додаткового залучення з 1 червня в структури соціальних служб 12000 тимчасових соціальних працівників. Основне завдання новобранців «надання соціальних послуг вразливим категоріям громадян». 

За інформацією, яку «Спільна Справа» отримала від власного джерела в Кабінеті міністрів, таким чином Партія регіонів планує оплачувати роботу своїх агітаторів, які працюватимуть за технологією «від дверей до дверей». На це вказує не лише період, на який набираються працівники, а й те, що вони не отримають статус державних службовців.

На фінансування проекту з державного бюджету витратять близько 400 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, у Полтавській області, де по 149-му виборчому округу веде передвиборчу кампанію керівник Державного агентства резерву України Олексій Лелюк (очолює Полтавську облорганізацію Партії регіонів), були зафіксовані випадки роздачі виборцям борошна в мішках з маркуванням Держрезерву. 
 
 

 

Автор: admin от 06.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X