Русский Выберите язык  Выберите язык

ПР відкликала свої поправки до закону про вибори, але чекає опозиційних

Фракція Партії регіонів у Верховній Раді відкликала законопроект про внесення змін до закону про вибори народних депутатів.

Про це заявив голова цієї фракції Олександр Єфремов на брифінгу в кулуарах парламенту у вівторок, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

"Минулого тижня навколо проекту закону (про внесення змін до закону про вибори народних депутатів) сталася справжня паніка. Після цього я попросив, щоб цей законопроект зняли з розгляду", - сказав він.

За словами Єфремова, раніше опозиція визнала, що зазначений закон "дозволяє чесно й прозоро провести вибори" до Верховної Ради.

"Потім до нас звернулися представники Центральної виборчої комісії з проханням, щоб у цьому законопроекті ми врегулювали деякі технічні речі", - зазначив політик.

Єфремов наголосив, що проти внесення технічних змін виступила опозиція.

"Саме тому ми зняли з розгляду даний законопроект", - пояснив "регіонал".

За його словами, фракція Партії регіонів звернулася до своїх колег з опозиційного табору зі пропозицією підготувати проект закону, який би врахував необхідні поправки.

"Якщо такий документ буде підготовлений, ми підемо на голосування за умови того, що більше нічого змінювати не будемо. Якщо ні – поставимо крапку й не будемо спекулювати на даному питанні", - пообіцяв Єфремов.


pravda.com.ua

 

Автор: admin от 05.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X