Русский Выберите язык  Выберите язык

Потрібно розчистити політичне поле від таких як Тимошенко - нунсівець

Екс-прем'єрові Юлії Тимошенко потрібно було проводити люстрацію в своєму списку ще на попередніх парламентських виборах 2007 року. Зараз вже говорити про люстрацію пізно. Про це в інтерв'ю "Газеті по-українськи" сказав народний депутат від блоку "Наша Україна — Народна самооборона" Ярослав Кендзьор.

"Може, не було б Лозінського, Фельдмана. Губського та ще 50 "тушок". Дивлюся список сьогоднішньої опозиції — він перенасичений кадебістами легальними і нелегальними. Маємо генерала КДБ Кожем'якіна, цілий оберемок партійних і комсомольських діячів радянського активу. А людей, які у 1970-1980-ті страждали від радянського режиму за свої українські ідеї, практично немає. Дід потомственого чекіста Андрія Кожем'якіна "наводив порядок" — звільняв Західну Україну від "бандформувань" ОУН-УПА, його батько так само працював у КДБ. Я не маю нічого проти Андрія, так склалося життя. Але чому ти сьогодні маєш бути в українському парламенті? Туди тобі — зась. Бо ти з того середовища, яке нищило Україну", - заявив нардеп.

За його словами, починати формувати команду треба з чистого аркуша. "Нам потрібно розчистити політичне поле від таких, як Тимошенко. Вона ж не має ніякого стосунку до демократії. Тарасюк дуже боїться свого інтерв'ю, яке в мене є за 2006 рік. Тоді довго не могла сформуватися коаліція, бо Юлія Володимирівна з Морозом у парі вели переговори про підписання коаліційної угоди. Борис Іванович розповідає мені: "Затягуються переговори, бо Тимошенко з Морозом проти "Нашої України" зайняли спільну позицію, щоб в угоді не було згадки про ОУН-УПА, НАТО, української мови", - розповів Кендзьор.

 

Автор: admin от 04.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X