Русский Выберите язык  Выберите язык

Україна - Вперед!: Кожен може стати кандидатом в депутати від партії

Як повідомила 3 червня 2012 Наталія Королевська в ході прес-конференції в Рівному,Народний список - це всенародний відбір кандидатів у народні депутати від Партії "України - Вперед!". 

Ми обіцяли відкрити партійний список, і ми це робимо. Ми сформуємо список партії "України - Вперед" як Народний список. Кожен зможе стати кандидатом і взяти участь у всенародному відборі. Ми надамо політичний ліфт цивільним лідерам, які своїми справами заслужили довіру людей. Це - наша альтернатива влади, старої політики і старим політикам, які багато обіцяли за 20 років, але нічого не зробили. Прийшов час дати дорогу новому поколінню, - Королевська Наталія ЮрьевнаДосьеВсе цитати 

Наталія Королевська підкреслила, що для зміни якості політики, необхідно змінити склад політиків, так як тільки нові лідери можуть реально змінити ситуацію в країні. 

"Мета партії - запропонувати альтернативу і привести до парламенту нових лідерів, які будуть працювати на країну, а не на свою кишеню. Саме для цього і формується Народний список", - підкреслила лідер Партії "України - Вперед!" 

За словами першого заступника голови Партії "України - Вперед!" Євгена Суслова, увійти в Народний список зможе кожен, хто вірить в себе і в майбутнє Україні, у кого є своє бачення розвитку країни, окремого регіону або галузі економіки. Для того щоб стати учасником Народного списку, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті, після чого дані будуть розглянуті і винесені на внутрішньопартійну дискусію до 19 червня 2012 року. Перший заступник голови партії зазначив. 

У разі включення до Народний список, кандидатура буде винесена на всенародне обговорення, яке буде проходити з 20 червня по 27 липня. Голосувати за кандидатів, які сподобалися, зможе кожен громадянин України - на офіційному сайті Народного списку, а також у вуличних пунктах для голосування. У разі перемоги в рейтинговому голосуванні, учасник списку стане кандидатом у народні депутати від партії "України - Вперед!" - Суслов Євген. 


Наталія Королевська: Я проти політичних монополій в країні 

Об'єднання демократичних сил має бути на базі нейтральної партії - в іншому випадку відбувається політичне поглинання. Про це сьогодні в Рівному під час прес-конференції заявила народний депутат, лідер партії "України - Вперед!" Наталія Королевська. 

За її словами, прихильником такою ініціативою виступала безпосередньо Юлія Тимошенко, яка пропонувала формувати виборчий список із залученням цивільних лідерів. "Зараз, коли йде чисте політичне поглинання, мета якого - розподіл списку та кількості голосів на виборах, немає мети змінити країну, немає ідеології, немає тих цінностей, з якими йшли в політику. Ми в таких об'єднаннях, які не несуть із собою зміни якості життя країни, брати участі не будемо ", - повідомила Наталія Королевська.

Лідер партії "України - Вперед!" підкреслила, що не є прихильником таких об'єднавчих процесів, які продемонстрували Партія Регіонів і "Сильна Україна", а так само "Батьківщина" і "Фронт Змін". За її словами, такі об'єднання призводять до політичної монополізації, що дозволяє маніпулювати виборцями. 

"Ми з Віталієм Кличко залишилися на передовій - всі інші розмели з політичних монополіям. Концепція нашої партії - не допустити політичних монополій в країні. Економічні монополії привели до того, що сьогодні ціна на газ, тарифи на електроенергію встановлюються однією компанією і в результаті у людей відсутнє право вибору. Так само сьогодні будується політика: спроба вибудувати дві політичні монополії - владу і опозицію - для того, щоб надалі маніпулювати виборцями і нав'язувати одну точку зору ", - зазначила вона. 

Разом з тим Наталія Королевська не виключила можливості об'єднання з партією "Удар" Віталія Кличка вже в майбутньому парламенті. За її словами, основою для цього послужить схожість поглядів. "Я впевнена, що і він, і наша політична сила, прейдя в парламент, об'єднаємося в єдину демократичну більшість. Наше завдання - побудова нової країни, нової економіки, що знайде розуміння у Віталія. Ми однозначно перебуваємо з ним в одному човні", - сказала вона. 

Наталія Королевська також повідомила про зростання підтримки своєї політичної сили за останні кілька місяців і зазначила, що Форум прихильників партії, який відбувся минулого тижня, "став весняної мобілізацією активних громадян України". 


Наталія Королевська обіцяє не об'єднуватися з "Регіонами" в новій Раді 

Партія "України - Вперед!" обіцяє не об'єднуватися з Партією регіонів у Верховній Раді наступного скликання 7 в разі проходження в неї. Про це на прес-конференції заявила лідер партії, депутат Ради Наталія Королевська (позафракційна). 

"Прийшовши в наступний парламент, ми однозначно не будемо об'єднуватися з Партією регіонів", - сказала вона. 

Королевська уточнила, що відповідне рішення було прийнято політичною радою партії."Ми будемо об'єднуватися з усіма демократичними силами, які пройдуть конкурентну боротьбу і отримають кредит виборців, і які будуть представлені в українському парламенті", - додала політик. 

Лідер "Україна - Вперед!" підкреслила, що партія братиме участь у виборах самостійно, в той же час з повагою ставиться до рішення партій "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина "і" Фронт змін "об'єднатися." Тут ми не бачимо ніякого протиріччя. Ми вважаємо, що всі, хто сьогодні не з режимом (президента Віктора) Януковича, всі повинні підтримати політичні сили, які знаходяться в опозиції ", - сказала Королевська. 

Вона підкреслила, що її політсила готова об'єднуватися в новій Раді з усіма демократичними партіями, які поділяють її програму.korolevskaya.biz

 

Автор: admin от 03.06.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X