Русский Выберите язык  Выберите язык

Віталій Кличко: З третього червня Черновецький – нелегітимний мер

Кличко наголосив, що з цієї дати усі підписи Черновецького під будь-якими документами будуть недійсними. «УДАР», в свою чергу, не допустить беззаконня в столиці, тому оскаржуватиме в суді усі рішення, підписані нелегітимним мером.

Політик висловив подив пасивністю парламентаріїв, які не поспішають призначати чергові вибори мера столиці. «Захист самоврядування у Києві - не менш важливе питання, аніж захист мови», – переконаний Віталій Кличко. Він запевнив, що партія «УДАР» домагатиметься повернення киянам права обирати дієвого міського голову.

«Кияни не розуміють, чому містом править президентський намісник. Тому наша політична сила у парламенті добиватиметься в першу чергу змін до закону про столицю, аби повернути Києву самоврядування», – пообіцяв лідер «УДАРу». Він нагадав, що разом з колегами по фракції в Київраді неодноразово судився з Черновецьким щодо його прогулів, невиконання посадових обов’язків, інших системних порушень, однак чинна влада всіляко підтримує в цих спорах саме Леоніда Черновецького. «Давайте називати речі своїми іменами: Попов покриває Черновецького, бо вони – одна команда», – переконаний Кличко.

Політик також повідомив, що днями представники БЮТ перереєстрували в парламенті постанову про призначення виборів мера Києва, однак невідомо, коли профільний парламентський комітет розгляне це питання, і коли постанова може потрапити у сесійний зал.

«Міський владі таке затягування виборів грає лише на руку. Сьогодні адміністрація робить все, аби підняти рейтинг представника влади в Києві Попова, адже відомо, що розрив між основними конкурентами сьогодні складає приблизно 10 відсотків. І тільки тому вибори мера в Києві не проходять, – зазначив Кличко. – Якщо ВР відповідальна, в чому є великі сумніви, вибори мера мають бути призначені на осінь 2012 року».

klichko.org

 

Автор: admin от 31.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X