Русский Выберите язык  Выберите язык

Віталій Кличко: В Україні набирає обертів війна соціологічних рейтингів

В Україні розгорнулася боротьба політичних рейтингів. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з журналістами у Кіровограді  28 травня 2012 р.

За словами Кличка, навіть потужні соціологічні інститути сьогодні займаються замовною соціологією. «Це війна рейтингів, війна цифр. У країнах західної Європи таке не можливо. Якщо протягом певного періоду соціологічна служба там навмисне чи ненавмисне робить похибки і коригує проценти, її позбавляють ліцензії на роботу», - зазначив Кличко і додав, що в Україні таких правил не існує, тому створюється підґрунтя для маніпуляцій суспільною думкою.

«Спочатку одні соціологи нам розповідають про те, що певна політична сила має один рейтинг, потім інші говорять, що рейтинг зовсім інший, і так без кінця. Комусь домальовують, у когось забирають. Люди не можуть скласти об’єктивну картину підтримки політиків та партій. Тому “УДАР” замовляє соціологічні дослідження тільки у інститутів з репутацією, перевіреною роками. Ми також робимо внутрішню соціологію, і тому можемо впевнено заявляти про ті цифри, які ми сьогодні озвучуємо. А це – понад 10% підтримки виборців», - сказав Кличко. Політик переконаний, що до моменту проведення виборів у жовтні партія зможе «наростити» ще 5-6 відсотків, відтак легко подолає виборчий бар’єр і буде представлена у майбутньому парламенті.
Протягом візиту на Кіровоградщину Кличко планує провести зустрічі з громадою Кіровограду, відвідати міста Знам’янка, Олександрія, Світловодськ, а також провести зустріч з партактивом Кіровоградського «УДАРу».


klichko.org

 

Автор: admin от 28.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X