Русский Выберите язык  Выберите язык

Арсеній Яценюк зустрівся з донеччанами просто неба – влада відмовила в наданні приміщення

Лідер «Фронту Змін» зустрівся з партійцями Об’єднаної опозиції біля будівлі Донецької облдержадміністрації. Зустріч переросла у мітинг, в якому взяли участь понад 500 людей.

24 травня, лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк перебував в Донецьку, де, зокрема, була запланована його зустріч із місцевим активом Об’єднаної опозиції.

Проте і комерційні, і державні, і муніципальні установи міста, до яких зверталися представники Об’єднаної опозиції, не дали згоди на оренду приміщення для проведення зустрічі з Арсенієм Яценюком. Представники установ попередньо погоджувалися надати приміщення, але після того, як чули мету оренди і прізвище опозиційного політика, який має проводити зустріч, - відмовляли.

З огляду на це, було прийнято рішення проводити зустріч просто неба - на площі біля будівлі Донецької обласної державної адміністрації.

«Ми сьогодні зустрічаємося на свіжому повітрі завдяки, зокрема, донецькій владі. Нас не пустили в жоден зал. Але вони не знали, що ми прийдемо до них у гості. Тому я хочу, щоб вони дуже добре чули наші цілі, наші завдання і що ми будемо робити в Донецьку і в Україні», – наголосив  під час мітингу Арсеній Яценюк.

Лідер «Фронту Змін» представив партійцям голову Донецького передвиборчого штабу Об’єднаної опозиції. Ним став Олександр Ярошенко, голова Донецької організації «Фронту Змін», депутат Маріупольської міської ради від партії.

Він повідомив, що на кожен із 21 одномандатного виборчого округу в Донецькій області Об’єднана опозиція підготувала кандидатів. «Донецьк – це не вотчина Партії регіонів, людей, які грабують країну. Ми виставляємо достойних донеччан, для того щоб вони представляли  інтереси людей у новому складі Верховної Ради, де демократична більшість буде мати 226 голосів. Наше завдання – парламентська більшість, і ми її отримаємо», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Лідер «Фронту Змін» наголосив, що сьогодні головне для Об’єднаної опозиції – всенародне обговорення її програми, і закликав донецьких партійців доносити до громади цілі і завдання Об’єднаної опозиції: «Дійти до кожного міста й села. Дійти до людей і сказати, за що ми, пояснити, як зміниться життя кожного донеччанина після того, як він проголосує за Об’єднану опозицію».

«Буду відвертий: Донецьк не хоче голосувати за Януковича та поки не готовий голосувати за Об’єднану опозицію. Нам треба переконати донеччан в тому, що ми знаємо, що робити. Що ми якісно нові люди і несемо відповідальність за кожне слово, яке кажемо. Що програма Об’єднаної опозиції реальна і кожен пункт, на відміну від інших програм, – це готовий закон, внесений у парламент», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Влада роздає гречку та гроші. Ми даємо ідеї, впевненість та віру. Віру в майбутнє кожної сім’ї  й людини. Віру, що вона матиме гідну освіту, нормальний рівень медичного забезпечення, що зможе працювати й не жевріти на копійки, а отримувати гідну зарплату й пенсію. Із цим ви повинні йти до людей», - звернувся лідер «Фронту Змін» до партійців Об’єднаної опозиції.

Він закликав їх боротися на кожній виборчій дільниці всіма законними методами. «Донецьк «регіоналам» не віддам. І ви його також не віддавайте», - заявив Арсеній Яценюк.


frontzmin.ua

 

Автор: admin от 24.05.2012
Оценка: 





  
 
  




Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X