Русский Выберите язык  Выберите язык

Резолюція ЄП: вибори в Україні матимуть вирішальне значення

Європейський парламент наголошує, що майбутні парламентські вибори мають вирішальне значення. Про це йдеться в ухваленій 24.05.2012  резолюції, текст якої має Українська правда.

Європарламент "підкреслює вирішальне значення вільних, чесних та прозорих парламентських виборів в Україні, які передбачають право лідерів опозиції на участь у них наприкінці цього року"

Також у резолюції наголошується на потребі "дотримуватись глибоких зобов’язань щодо демократичних цінностей та верховенства права також у період між виборами".

Крім тогу європарламентарів закликають "взяти участь у міжнародній місії спостерігачів за виборами, щоб спостерігати за наступними парламентськими виборами".

Також у резолюції наголошується на необхідності "провести всеохоплюючі реформи, які повинні бути запроваджені належним чином для того, щоб Україна могла наблизитись до європейських норм і стандартів".

Також Європейський парламент наголошує, що "зближення України з ЄС повинно базуватись на її відданості цінностям і свободам ЄС і що одним із наріжних каменів цих стандартів повинна бути незалежна судова система".

 

Автор: admin от 24.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X