Русский Выберите язык  Выберите язык

Пайки, лікарі, а тепер і шкарпетки

У Тернопільській області роздавали людям шкарпетки від імені одного з потенційних кандидатів у народні депутати в мажоритарному окрузі №167 Василя Чубака.

Про це повідомив член коаліції "За прозорі вибори" Ярослав Чорнозуб. За його даними, такі факти зафіксовано в селах Борщівського району.

"Роздавання виборцям зимових шкарпеток улітку виглядає дивно, і хтозна, чи принесе така технологія позитивний результат", - зауважив Чорнозуб.

Тим часом Чубак запевнив, що роздавання шкарпеток було разовою акцією, причому тільки в його рідному селі Мушкатівка.

Читайте: За подарунки виборцям каратимуть
"Там проводили фестиваль, і районне управління освіти звернулося до мене з пропозицією якось відзначити учасників, оскільки в районному бюджеті на це немає коштів. Ми, як найбільший виробник шкарпеток в Україні, погодилися. Чому б не надати дітям чи малозабезпеченим шкарпетки. Ми ж їх не купували, не перепродавали, це наша продукція", - говорить Чубак, який є власником компанії "Торговий дім "Теркурій 2".

За його словами, всього на фестивалі було роздано близько 500 пар шкарпеток.


LB.ua

Источник: <a href="http://lb.ua/news/2012/05/17/151473_kandidat_deputati_reshil_zavoevat.html">http://lb.ua/news/2012/05/17/151473_kandidat_deputati_reshil_zavoevat.html</a>

 

Автор: admin от 19.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X