Русский Выберите язык  Выберите язык

Представник США про парламентські вибори в Україні

Чисті вибори до Верховної Ради забезпечать шлях до повернення України в Європу і шлях до зміцнення партнерства із США.

Про це заявив заступник держсекретаря США Томас Мелія в ефірі телеканалу ТВі.

"Ми говорили неодноразово, і інші теж відзначали, що президентські вибори два роки тому, технічно кажучи, були найбільш чистими. Найкращими виборами, що Україна мала за 21 рік незалежності. А вже місцеві вибори кілька місяців потому були проблематичними у багатьох відношеннях", - зазначив він.

"Отже Україна в одному і тому ж 2010 році показала, що може мати гарні вибори і погані вибори", - додав дипломат.

Мелія уточнив, що "прийдешні парламентські вибори в жовтні будуть можливістю для України визначитися, які ж вибори вона хоче мати".

"Ви вже продемонстрували, що можете провести чесні чисті вибори, отож це не питання здатності, це питання політичної мотивації", - заявив заступник держсекретаря США.

При цьому дипломат вирішив утриматися від відповіді щодо того, якими будуть санкції проти України в разі нечесних виборів до парламенту.

"Наше повідомлення зараз, я думаю, цілком чітке. Шлях до повернення в Європу і шлях до зміцнення партнерства з США - це чистий виборчий процес. Ось на чому ми зараз зосереджені", - підсумував Мелія.

Украинская правда

 

Автор: admin от 18.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X