Русский Выберите язык  Выберите язык

Низькі ціни - все для виборців

У Севастополі на вулиці Юмашева, 24 відкрився соціальний магазин «Продторг Севастопольський».
 
Кореспондент «Нового Севастополя» побував в цьому магазині і переконався, що ціни на всі продукти не просто прийнятні, а набагато нижче, ніж в інших торгових точках району. Це підтвердила і старший продавець магазину Анастасія Потапова.
 
- Магазин тільки відкрився, а ми вже обслужили чимало людей Покупців в нашому магазині, ми думаємо, влаштовують наші ціни - вони для них привабливі, - повідомила Потапова.
 
Дійсно, кілограм макаронів тут коштує 5 грн., Десяток яєць - 4 грн., Двухсотграмовая банку майонезу - 3,5 грн.
 
За словами продавця, в магазині найнижчі ціни в районі за рахунок того, що «у нас не діють націнки» на товар. Цільова аудиторія магазину - ветерани війни і праці, пенсіонери, інваліди, багатодітні матері. Для того, щоб скористатися послугами магазину, потрібно пред'явити спеціальну картку. На сьогоднішній день потенційними клієнтами магазину є 5 тис. осіб. Видаються карти Фондом депутата Верховної Ради від Партії регіонів Павла Лебедєва. Для того, щоб стати стати учасником проекту, потрібно заповнити спеціальну анкету, яка видається в самому магазині «Продторг Севастопольський».
 
 

 

Автор: admin от 17.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X