Русский Выберите язык  Выберите язык

Влада і опозиція напередодні старту виборчої кампанії

У період з 25 квітня по 10 травня 2012 року компанія Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України з політичного життя країни напередодні старту парламентської виборчої кампанії.Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності склав 2077 чоловік. Очікувана середня помилка вибірки складає + -2,2%.
У прес-релізі представлені деякі дані в динаміці - результати деяких хвиль національних досліджень.
 
Дані у відсотках
 
У разі проведення виборів до ВР України найближчим неділю виборчий бар'єр за партійними списками подолали б п'ять партій: Партія регіонів (18%), БЮТ-Батьківщина (12%), УДАР (9%), Фронт змін (8%) і КПУ ( 5%).
Третина виборців на сьогоднішній день або не збираються брати участь в голосуванні (20%), або не визначилися зі своїм вибором (17%).
 
РЕЙТИНГ ПРОВІДНИХ ПОЛІТИЧНИХ СИЛ (Квітень-травень 2012 р.)% до опитаних, одна відповідь
Кожен третій українець (33%) в цілому позитивно ставиться до практики об'єднання різних політичних сил, тоді як протилежне ставлення до подібної практики сформувалося у кожного десятого жителя країни (12%). У кожного другого виборця ставлення до міжпартійним об'єднавчим процесам нейтрально-байдуже (48%).
До об'єднання БЮТ-Батьківщини та Фронту змін з метою створення єдиного партійного списку і узгодження кандидатів на мажоритарних округах позитивно ставляться 26% респондентів, а негативно - 23%. У третини жителів країни (32%) до об'єднавчих процесів БЮТ-Батьківщини та Фронту змін ставлення нейтрально-байдуже.
 
СТАВЛЕННЯ ДО ОБ'ЄДНАННЯ ПАРТІЙ «БАТЬКІВЩИНА» і «Фронт змін» З МЕТОЮ СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ПАРТІЙНОГО СПИСКУ (Квітень-травень 2012 р.)% до опитаних, одна відповідь
 
rb.com.ua

 

Автор: admin от 15.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X