Русский Выберите язык  Выберите язык

Остаточний проект програми Об'єднаної опозиції буде розроблений спільно з громадою - Арсеній Яценюк

Розпочалося всенародне обговорення програми Об’єднаної опозиції, яке триватиме два місяці у всіх регіонах України. Про це заявив Арсеній Яценюк під час прес-конференції в ході візиту до Житомира в понеділок, 14 травня - повідомляє frontzmin.ua.

«Наше завдання протягом двох місяців не просто обговорити програму Об’єднаної опозиції, а донести її до кожного громадянина України. Ми розпочинаємо з Житомирської області і дійдемо до кожного, щоб він зрозумів, навіщо опозиція об’єдналась, які цілі перед собою ставить, як намагається їх досягнути», - наголосив лідер «Фронту Змін».

Він наголосив, що остаточний проект програми, розроблений за результатами всеукраїнського обговорення, буде затверджено 30 липня, відповідно до закону: «Це буде спільна програма Об’єднаної опозиції та людей», - додав він.

«Уперше в української історії дві найбільші опозиційні партії об’єдналися. Об’єдналися в єдину команду. Раніше це були угоди про співпрацю, формування коаліції, блоки, а зараз - це похід єдиною політичною командою. Тому наш союз має не короткострокову політичну мету, а довгострокову державотворчу мету», - наголосив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що одним із головних завдань для досягнення цієї мети є підвищення соціальних стандартів, шлях до якого закладено в економічному блоці програми Об’єднаної опозиції. Кошти на його виконання, наголосив лідер «Фронту Змін», надійдуть внаслідок ліквідації корупційних схем: «Наша соціальна програма щодо пенсійної реформи передбачає додаткові витрати в розмірі 40 млрд грн, програма по збільшенню мінімальної платні і прожиткового мінімуму – це ще 100 млрд грн, ми це знаємо», - зазначив Арсеній Яценюк.

«Але в минулому році державні закупівлі становили близько 300 млрд грн. 50% пішло по кишеням чиновників. $10 млрд було витрачено на Євро-2012, це найдорожче Євро в світі. Із цих грошів $5 млрд, а це 40 млрд грн, також пішло по кишеням чиновників. 24 млрд вони списали приватним енергетичним компаніям як борги, які повинні були бути зараховані до державного бюджету і з чого можна було виплачувати пенсії і зарплати, - наголосив він. - У нашій країні є дуже багато грошей, та ці гроші чомусь потрапляють до тих, хто захопив владу, а не до тих, хто їм дав цю владу».

Арсеній Яценюк переконаний, що подолавши цю проблему Україна зможе дорівнятися у рівні соціальних гарантій до європейських країн. «Європа в непростому економічному становищі, тому що весь світ в дуже непростій економічній ситуації. Правда, є одна відмінність. Середня заробітна плата в Європі в 4 рази вища, ніж в Україні. Тому коли ми кажемо про європейський курс, про європейські цінності й стандарти, я хотів би, щоб Україна мала такі самі цінності й стандарти», - підкреслив лідер «Фронту Змін».

Він наголосив, що Україна повинна стати сильним гравцем на європейській арені. «Для цього нам, звичайно, треба рухатися до країн ЄС, підвищувати стандарти та вступити до Європейського союзу», - підкреслив він.

«Я усвідомлюю ті складності, з якими ми стикнемося, і ту амбітність завдань, які поставила перед собою Об’єднана опозиція. Але для того ми й разом, щоб поставити перед собою великі цілі й досягнути цієї мети», - наголосив Арсеній Яценюк.

Також  Арсеній Яценюк представив узгоджених кандидатів по мажоритарних округах у Житомирській області - повідомляє 
www.pravda.com.ua

"Ми починаємо з Житомирської області та дійдемо до кожного села, до кожної людини, щоб людина зрозуміла, навіщо опозиція об'єдналася і які цілі ставить", - сказав Яценюк.

Він повідомив, що кандидати по мажоритарних округах від Об'єднаної опозиції, зокрема в Житомирській області, вже визначені.

Таким чином округ № 62 (Житомир) закріплений за Геннадієм Зубко ("Фронт Змін"), округ № 63 (Бердичів) - Павлом Жебрівським ("українська платформа"), округ № 64 (Коростень) - Андрієм Озерчуком (ВО "Батьківщина"), округ № 65 (Новоград-Волинський) - Віталієм Французом (ВО "Батьківщина"), округ № 66 (Малин) - Євгеном Добряком (ВО "Батьківщина"), округ № 67 (Чуднів) - Сидором Кізіном (ВО "Свобода").

Як відомо, Литвин збирається балотуватися за Новоград-Волинським виборчим округом на Житомирщині.

Його нинішній конкурент Француз - екс-голова Житомирської обласної ради.

 

Автор: admin от 14.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X