Русский Выберите язык  Выберите язык

Соціологічне дослідження 4 лютого 2019

Згідно з результатами соціологічного дослідження, проведеного силами Центру «Соціальний моніторинг», «Українського інституту соціальних досліджень ім. О.Яременка», компанії «Інфо Сапієнс» та Соціологічної групи «Рейтинг», 73% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку. Лише 15% вважають напрям розвитку держави правильним, ще 12% нічого не змогли відповісти на це питання. Найбільше песимізму стосовно розвитку стану справ у країні висловлювали мешканці південно-східних областей та Донбасу, відносно менше – Галичини. Найкраще оцінюють ситуацію виборці П.Порошенка. Натомість серед симпатиків інших кандидатів переважають негативні оцінки.

• Готовність взяти участь у голосуванні на президентських виборах висловили 81% опитаних (45% - однозначно готові, 36% - скоріше).

• Лідером президентського рейтингу є В.Зеленський, якого готові підтримати 21,9% тих, хто визначився з вибором та готовий взяти участь у голосуванні. Ю.Тимошенко підтримують 19,2% таких опитаних, П.Порошенка – 14,8%, Ю.Бойка – 10,4%, А.Гриценка – 8,4%, О.Ляшка – 6,5%, Є.Мураєва – 3,4%, А.Садового – 2,4%, О.Шевченка – 2,2%. Рейтинг інших кандидатів – менше 2%.

• При цьому, майже кожен п’ятий виборець вірить в те, що наступним президентом стане Ю.Тимошенко (22,1%). У перемогу П.Порошенка вірять 16,6% тих, хто має намір взяти участь у виборах, В.Зеленського – 11,1%, Ю.Бойка –  4,1%. В те, що інші політики можуть зайняти найвищу державну посаду, вірять менше 3% опитаних.

• Антирейтинг політиків очолює П.Порошенко. Половина опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин. За Ю.Тимошенко не віддали б свої голоси майже 30% опитаних, за Ю.Бойка та А.Яценюка – близько чверті, О.Ляшка – кожен п’ятий.


Результати спільного опитування Центр «Соціальний моніторинг», «Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка», компанії «Інфо Сапієнс» та Соціологічної групи «Рейтинг».

Вибірка: 10 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та регіон проживання. Статистична похибка вибірки: не більше 1,0%. Терміни проведення: 19 – 30 січня 2019 року

 

Автор: admin от 06.02.2019

  

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X