Русский Выберите язык  Выберите язык

В ЦИК определились с номерами партий на выборах (СПИСОК)

26 вересня о 23:15 Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський провів третє засідання ЦВК, під час якого відбулося жеребкування щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені для голосування з позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Отже, політичні партії будуть розміщені у виборчому бюлетені у такій черговості:

 

1

Радикальна Партія Олега Ляшка

2

Партія "Солідарність жінок України"

3

Політична партія "Інтернет партія України"

4

Політична партія "Опозиційний блок"

5

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

6

Політична Партія "5.10"

7

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"

8

Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"

9

Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"

10

Політична партія "Єдина Країна"

11

Політична партія "Сила Людей"

12

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

13

Політична партія "Національна Демократична партія України"

14

Комуністична партія України

15

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

16

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА"

17

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"

18

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"

19

Ліберальна партія України

20

Партія Зелених України

21

"Зелена Планета"

22

ПАРТІЯ "БЛОК ПОРОШЕНКА"

23

Політична партія "Сила і Честь"

24

Політична партія Конгрес Українських Націоналістів

25

Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"

26

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

27

Політична партія "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)"

28

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ"

29

Політична партія Громадянський рух України

Окрім того, з метою здійснення контролю за виготовленням виборчих бюлетенів для голосування на позачергових виборах народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах на державному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" та на Банкнотно-монетному дворі Національного банку України, а також розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України сьомого скликання, ЦВК утворила контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів для голосування на позачергових виборах народних депутатів України. До її складу ввійшли: Гармаш М.М. – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Павловський А.М. – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Плукар В.В. – від Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка". 

Наступною постановою Комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Встановлено, що текст виборчого бюлетеня друкується державною мовою на одному аркуші розміром 200 х 600 мм кольору слонової кістки, лише з одного боку, з використанням спеціальних видимих та невидимих захисних фарб, які змінюють свої фізичні характеристики під дією ультрафіолетового та інфрачервоного опромінювання, графічних захисних елементів, а також із проставленням номера виборчої дільниці захисною фарбою.

Зазначеною постановою вказано виготовити виборчі бюлетені для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі у такій кількості:

для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які  за даними Державного реєстру виборців станом на 26 вересня 2014 року відносяться до відповідної виборчої дільниці, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа при їх виготовленні;

для кожної спеціальної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці, визначеної з урахуванням кількості ліжко-місць, спальних місць, а також максимально можливої кількості членів дільничних виборчих комісій відповідно великих, середніх, малих виборчих дільниць, які включатимуться до списків виборців на таких дільницях, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

cvk.gov.ua

 

Автор: admin от 27.09.2014
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X