Русский Выберите язык  Выберите язык

Тягнибок начал президентскую кампанию в Переяславе

5 квітня 2014 року лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок розпочав передвиборчий президентський тур із Переяслав-Хмельницького – літописного міста, що розташоване в центрі України на Київському Лівобережжі.

Виступаючи перед велелюдними зборами громади міста, Олег Тягнибок перш за все підкреслив, що зовсім невипадково розпочинає боротьбу за найвищу посаду в Українській державі з Переяслава-Хмельницького.

"Ми починаємо президентську кампанію саме з цього надзвичайно енергетичного місця в центрі України. Історія древнього Переяслава – це історія становлення нашої української держави. Це історія величі наших предків-русичів. У світлі останніх драматичних подій в нашій державі – маю на увазі повалення маріонеткового кремлівського режиму кривавого диктатора Януковича і війну, яку після того розпочала проти України путінська Росія, – тут, на цій землі, усе пронизане глибоким символізмом. Тут, у Переяславі, було свого часу укладено катастрофічну угоду з Московією, що на століття окреслила неволю України. Але саме у Переяславі геній української нації Тарас Шевченко, чиє 200-річчя ми відзначаємо цього року, написав свій "Заповіт", який по суті, висловлюючись сучасною дипломатичною мовою, денонсував ці ганебні Переяславські угоди з бандитською Росією.

Так має бути з усіма угодами, підписаними з Москвою, підписаними російськими окупантами та їхніми прислужниками в Україні! Слід нарешті чітко усвідомити очевидну істину, яку намагався донести до свідомости нації Тарас: Москва для українців – ніякий не друг, не брат і навіть не стратегічний партнер. Це – агресор, це ворог, який буде незадоволений будь-якою політикою України, допоки вона лишається незалежною й покірно не стоїть на колінах перед московськими панами.

І кому як не нам, українським націоналістам, які проголосили своєю стратегічну метою виконання Шевченкового "Заповіту", розуміти це! Адже виконання Шевченкового "Заповіту" по суті є актуальною програмою нинішніх націоналістів та всіх патріотів нашої держави. І це стало очевидним фактом на Майдані, де захисники Української держави знову й знову повторювали ті Шевченкові слова й відчували, що ключовою програмою нації є виконання завдань "Заповіту".

Під час Революції гідности ми виконали наше перше завдання: перемогли злочинний режим Януковича. На черзі – виконання наступних завдань революції, яка має тривати. Треба усунути наслідки правління режиму Януковича та не допустити реваншу антиукраїнських сил. А головне наше завдання – здійснити глибокі реформи на користь української нації, провести люстрацію – докорінне очищення влади, захистити незалежність і територіяльну цілісність України – підвищити обороноздатність країни, започаткувати справедливу соціяльну політику, сприяти становленню середнього класу, забезпечити справедливе судочинство, підвищити самоврядування та участь громади у вирішенні нагальних справ.

Усе це – програмні цілі нашого об'єднання, починаючи з 1991 року. Більша частина наших програмових засад – стали програмою Майдану та Революції гідности. Мусимо твердо і послідовно продовжити здійснення завдань нашої революції. Плекаймо силу українського духу, силу зброї, силу права, силу громади, силу господаря, силу гідности – плекаймо українську силу!", – наголосив лідер "Свободи".

Довідка: 29 березня 2014 року в Києві делегати XXVIII З'їзду Всеукраїнського об'єднання "Свобода" одностайно підтримали висунення кандидатури Олега Тягнибока на пост Президента України. За це проголосували усі 568 делегатів з'їзду з 24 областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

 

Автор: admin от 06.04.2014
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X