Русский Выберите язык  Выберите язык

УДАР и Солидарность идут на местные выборы в Киеве единой командой

Передвиборча кампанія з виборів Президента України, мера столиці та Київської міської ради має бути спрямована на об’єднання зусиль всіх демократичних політичних сил задля стабілізації ситуації в країні та відновлення довіри до нової, легітимно обраної влади. Про це заявив народний депутат фракції "УДАР" Павло Розенко в ефірі 5 каналу.

"Сьогодні перевага Віталія Кличка очевидна, але наша основна мета - зафіксувати вже в першому турі досить впевнену і переконливу перемогу Кличка, рівень довіри до якого має подолати відмітку 50 %", - сказав Розенко.

За його словами, особливістю цих виборів є те, що конкурентами є нещодавні соратники та партнери. "Як президентські, так і місцеві вибори проходять в непростий для України час. Є питання зовнішніх загроз і чинників, частина території України є окупованою сусідньою країною. Тому нашими внутрішніми політичними подіями, передвиборчою риторикою кампанії має стати об'єднання країни. Принцип об’єднання політиків, який започаткували Петро Порошенко і Віталій Кличко, є прекрасним прикладом ведення нинішньої кампанії", - зазначив депутат.

Розенко також повідомив, що партії "УДАР" та "Солідарність" спільно йдуть у Київраду. "Ми підтримали висування Петра Порошенка на посаду Президента України, ми спільно висуваємо кандидатом в мери Києва Віталія Кличка", - додав він.

Водночас, за його словами, технологія формування єдиного списку на виборах до Київради ще буде обговорюватися. "У нас ще є час. Але швидше за все, це все ж буде список "УДАРу". Ми зробили перший крок, щоб об'єднати країну. Ми йдемо до Київради єдиною командою. Ми показали всьому суспільству, що в цей небезпечний для України час всі демократичні сили повинні об'єднатися", - заявив Павло Розенко.

klichko.org

 

Автор: admin от 06.04.2014
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X