Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/articles/1/1305/vitalii-klichko-i-petr-poroshenko-podpisali-deklaratsiyu-o-edinenii/

Версия для печати / Оригинальная версия

Виталий Кличко и Петр Порошенко подписали декларацию о единении

Віталій Кличко та Петро Порошенко підписали декларацію про єднання, щоб забезпечити максимальну ефективність спільних дій, унеможливити узурпацію влади будь-якою політичною силою та гарантувати незворотність курсу європейських реформ в Україні.

За словами лідера "УДАРу", сьогодні, коли перед країною стоять надзвичайно серйозні виклики, найкраща відповідь на них – єднання демократичних сил. Зокрема, висунення єдиного кандидата на виборах всіх рівнів, отримання довіри людей, а потім – ефективна спільна робота у владі. "Саме на цій основі ми єднаємо зусилля з Петром Порошенком, запорукою чому є підписання цієї декларації”, - зазначив Віталій Кличко на прес-конференції після з’їзду партії “УДАР”.

У декларації відзначається, що політики консолідують свої сили з метою забезпечення спільної перемоги демократичних сил на наступних президентських і парламентських виборах, та виборах мера столиці.

Політики заявили про єдиного кандидата на президентських виборах - Петра Порошенка та єдиного кандидата на посаду мера міста Києва - Віталія Кличка. І закликали демократичні партії, громадські організації, усіх активних та небайдужих громадян підтримати їх ініціативу до єднання.

Підписанти також взяли на себе зобов’язання реалізувати політику європейських реформ, провести реформу місцевого самоврядування та забезпечити широкі повноваження регіонам в економічній та гуманітарній сферах.

klichko.org

 

Автор: admin от 29.03.2014

  


Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X