Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/articles/1/13/entralna-viborcha-kom-s-ya-rozpod-lila-ef-r-dlya-peredviborcho-ag-tats/

Версия для печати / Оригинальная версия

Центральна виборча комісія розподілила ефір для передвиборчої агітації

23 березня  відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Володимир Шаповал.


ЦВК своєю постановою затвердила форму подань щодо кандидатур до складу окружних та дільничних виборчих комісій з чергових виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. Затверджено крім цього форми подань до окружних виборчих комісій,  дільничних виборчих комісій звичайних  та спеціальних виборчих дільниць, ДВК закордонних виборчих дільниць, спеціальної виборчої дільниці, утвореної на судні, а також спеціальної виборчої дільниці, утвореної у винятковому випадку.

Відповідно до Закону України «Про вибори народних депутатів України» Центральна виборча комісія затвердила Порядок проведення жеребкування щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Зазначений порядок визначає, що жеребкування проводиться після закінчення реєстрації кандидатів у депутати від партій перед затвердженням форми і тексту виборчого бюлетеня, що здійснюється не пізніш як за 53 дні до дня голосування для чергових виборів депутатів, а також за 24 дні до дня голосування для позачергових виборів депутатів.

При цьому власне процедура проводиться у два етапи. Перший – технічне жеребкування щодо встановлення черговості участі партій у жеребкуванні на другому етапі. А другий – жеребкування щодо визначення номерів партій, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені.

Цією ж постановою встановлено 3 форми:

- списку політичних партій для участі у першому етапі жеребкування (технічному жеребкуванні) щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі;

- списку політичних партій, складеного за результатами першого етапу жеребкування (технічного жеребкування) для участі у жеребкуванні (другому етапі) щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі;

- списку політичних партій відповідно до визначених жеребкуванням номерів, за якими їх назви розміщуються у виборчому бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі .

На завершення засідання ще однією постановою встановлено Порядок  надання політичним партіям, кандидатам у народні депутати ефірного часу на радіо і телебаченні для проведення передвиборної агітації і  Порядок надання їм друкованих площ для опублікування їх передвиборних програм за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку та проведення виборів народних депутатів України.


 

Автор: admin от 29.03.2012

  


Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X