Русский Выберите язык  Выберите язык

Кличко: Власть манипулирует вопросом назначения выборов в Киеве

У Києві найближчим часом потрібно проводити вибори не тільки мера, а й депутатів Київради. Інакше ситуація в столиці не зміниться.  Про це заявив лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради.

“Влада починає маніпулювати: вибори мера проводимо, а Київради - не проводимо. Вибори повинні відбутися - і мера, і Київради - у грудні цього року. Це наша чітка позиція”, - наголосив Віталій Кличко.

Він відзначив, що в разі переобрання лише мера, новий голова столиці стане заручником Київради, сформованої за часів Черновецького. “А ми пам’ятаємо всі скандали, пов’язані з дерибаном майна, землі, бюджету цією командою", - зазначив Кличко.  

Лідер “УДАРу” наголосив, що всі спроби влади уникнути виборів, пов’язані зі страхом втратити контроль над Києвом з боку Банкової.  “У місті немає місцевого самоврядування, кияни не впливають на процеси, які відбуваються у столиці, спливли всі повноваження Київради, мера Києва вже три роки немає, а нам пропонують ще почекати декілька років”, - відзначив Кличко.  

klichko.org

 

Автор: admin от 19.09.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X