Русский Выберите язык  Выберите язык

Избранием председателем ЦИК Охендовского власть пытается запустить сценарий Янукович-2

Влада остаточно підтвердила, що намагається втілити будь-якими способами обрання Президента Януковича на другий термін. Оскільки таке секретне засідання і голосування за нового голову Центрвиборчкому у суботу свідчить про отримання владою повного контролю над ЦВК, - заявляють в партії "УДАР".

"Спочатку у порушення законів, регламенту і процедури голосування провладні фракції в парламенті здійснюють кадрові зміни в складі Центрвиборчкому.

Опозиція робила все можливе, аби не допустити розгляду питання про звільнення Володимира Шаповала та призначення Олександра Копиленка з порушеннями законодавства. Зокрема, Шаповал не писав заяви про звільнення з посади голови ЦВК, а Президент вніс кандидатуру Копиленка на члена Центрвиборчкому без будь-якого обговорення, пропозицій і узгодження з фракціями парламенту, як це передбачено законом, -йдеться в заяві "УДАРу". - Тепер "по гарячих слідах" ЦВК обирає свого голову з однієї кандидатури - Михайла Охендовського, який у 2007 увійшов до складу Центрвиборчкому за квотою Партії регіонів",- зазначають в "УДАРі".

У партії "УДАР" переконані, що все це робиться для того, аби в будь-який спосіб забезпечити перемогу Януковича на президентських виборах 2015 року.

Тим самим влада вже сьогодні ставить під питання прозорість та дотримання законності на майбутніх виборах Президента та легітимність їх результатів.

klichko.org

 

Автор: admin от 07.07.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X