Русский Выберите язык  Выберите язык

Киевская городская избирательная комиссия саботировать обнуления списков, - Одарченко

Партія регіонів спробує затягнути роботу Київської міської територіальної комісії  із прийняттям рішення про обнулення виборчого списку «Батьківщини» у Київраду.

Про це заявив голова Київської міської організації «ВО «Батьківщина», народний депутат Юрій Одарченко коментуючи вимогу київської громадськості про складення мандатів депутатами від опозиції.

«Наші юристи досить довго не могли  вручити відповідні документи, оскільки у приміщенні ТВК членів комісії виявити не вдалося. Ймовірно, розгляд затягуватиметься з тим, щоб настав період літніх відпусток і це питання було «заговорено» і забуто», - вважає Одарченко.

Він також зазначив,  що до ТВК м.Києва, сформованої  у 2010 році,  входять 17 членів, із них лише двоє – представники «Батьківщини». Інші члени ТВК були призначені за квотами тодішньої парламентської більшості, або від «технічних» партій, що на останніх виборах працювали на користь влади.

«У разі не скликання засідання Київська «Батьківщина» буде вимагати притягнути керівництво ТВК до кримінальної відповідальності, а також просити ЦВК переформатувати комісію на більш дієздатну», - заявив народний депутат.

Київська ТВК уповноважена приймати рішення про скасування реєстрації кандидатів у депутати та про визнання обраними наступних у списку депутатів Київської міської ради. Востаннє комісія засідала після парламентських виборів для включення до Київради нових депутатів замість обраних до Верховної Ради України.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 04.06.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X