Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/articles/1/1257/zayavlenie-predsedatelya-fraktsii-ybatkivschina-arseniya-tsenyuka-otnositelno-resheniya-k-o-vyborah-v-kieve/

Версия для печати / Оригинальная версия

Заявление председателя фракции «Батькивщина» Арсения Яценюка относительно решения КС о выборах в Киеве

«Кишеньковий суд президента Януковича виніс рішення, яке мотивоване тільки одним - страхом влади перед програшем виборів у Києві», - заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що президент Янукович намагається будь-яким способом утримати владу в Києві до виборів 2015 року, «адже чудово знає, що ці вибори він програє, а мирним шляхом владу віддавати не збирається».

«А Попов новий майдан в Києві організовувати не буде», - додав голова фракції «Батьківщина».

За його словами, рішення Конституційного суду про проведення Київських виборів у 2015 році - це продовження делегітимізації влади в Києві та в цілому в Україні: «Цей Конституційний суд навіть перевершив попередників, які винесли рішення, що два терміни президента дорівнюють одному».

Саме тому, наголосив Арсеній Яценюк, одна з програмних засад опозиції - ліквідація Конституційного суду, передача повноважень конституційної юрисдикції Верховному суду, притягнення до відповідальності суддів КС, «у тому числі за зміну Конституції без волі народу України, антиконституційне скасування пільг для українців і позбавлення громадян права обирати собі владу».

«Опозиційні фракції звернуться до ЦВК з вимогою обнулення списків кандидатів у депутати Київської міської ради та складення мандатів, тому що ця Київрада неправомочна», - підкреслив Арсеній Яценюк.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 30.05.2013
Оценка: 

  


Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X